Co je dezintegrace chlorelly

Chlorella je mezi lidmi stále oblíbenější. S její oblibou ale vzrůstá i počet diskuzí, článků a dohadů o tom, která chlorella je nejlepší, nebo proč je ta, či ona levnější. My se spolu blíž podíváme na pojem dezintegrace, tj. “dezintegrovanou chlorellu“.

Chlorella pomáhá organismu bojovat proti jeho detoxikaci a celkově povzbuzuje zdraví. Bez dezintegrace má ale jen hodnotu vlákniny, protože náš organismus z ní nedokáže vytěžit ty nejcennější látky, které chlorella obsahuje.

 

CO JE TO DEZINTEGRACE CHLORELLY?

Dezintegrace je patentovaný proces, při kterém se narušuje buněčná struktura chlorelly, takže je po tomto úkonu vstřebatelnost látek obsažených v této řase daleko vyšší.

Pro lepší představu si buňky chlorelly můžeme představit jako vajíčka ve skořápce. Náš trávící organismus si s takovými skořápkami ale nedokáže přirozeně poradit, takže nemůže bez jejich rozbití těžit z jejich obsahu. Když to vezmeme úplně zjednodušeně, tak dezintegrace chlorelly je vlastně takové rozbití vajíčka.

Cena a kvalita chlorelly je ovlivněna mnoha faktory. Mnoho výrobců proto preferuje svůj ekonomický přínos na úkor kvality produktu. A právě proto vznikají ty výše zmiňované diskuze a dohady.

Velká část prodejců například tvrdí, že k tomu, aby se dostavily blahodárné účinky chlorelly, tak je jí potřeba konzumovat velké množství. A mnohdy nelžou, protože pokud není chlorella dezintegrovaná, tak má pro organismus celkem malou hodnotu.

Dezintegrovaná chlorella má totiž svoji využitelnost téměř 100 %, takže její stravitelnost je minimálně o 76 % vyšší než u chlorelly, která neprošla tímto procesem.

S těmito fakty je už tedy celkem jasné, proč jsou takové rozdíly v ceně a kvalitě chlorelly, nebo proč je potřeba některého preparátu sníst čtyřikrát více.

Chlorella je obrovský dar, kterým nás Matka Příroda počastovala, ta dezintegrovaná je navíc taková třešnička na dortu, takže bychom měli tohoto daru všichni využívat, protože opravdu neprohloupíme.