Mladý ječmen Fresh 250g + šejkr a lžička zdarma

Kód: 205
Tip
Značka: Fresh
990 Kč 990 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
12.12.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dnešní způsob života přináší hodně stresu a nezdravé stravování způsobuje překyselení našeho těla. To se potom významně podílí na vzniku civilizačních chorob. Naše strava je sice kaloricky bohatá (viz riziko obezity), ale nutričně je chudá.

Čerstvá šarže - nejvyšší kvalita mladého ječmene a příjemná chuť! 

Kvalitních výrobců suroviny pro mladý ječmen není moc. Máme k dispozici nejčerstvější možnou šarži a můžeme Vám tak nabídnout maximální přínos. Pokud jste v minulosti zkoušeli jiné produkty s názvem "mladý ječmen" a nezachutnaly Vám, vyzkoušejte nyní náš Mladý ječmen Fresh. Máme k dispozici a veřejně ukazujeme i jeho laboratorní složení, abyste si mohli sami porovnat, proč Mladý ječmen Fresh patří k těm nejlepším na trhu (napadá Vás, proč někteří výrobci složení mladého ječmene tají?). 

Obsah: mladý ječmen – organicky pěstovaná 100% sušená šťáva z listů.
Hmotnost: 250g
Země původu: USA (Utah) - kvalitnější surovinu nikdo jiný nevyrábí

 • neobsahuje lepek
 • produkt vhodný i pro vegetariány a vegany

K první objednávce Mladého ječmene Fresh od nás obdržíte i plastový šejkr se lžičkou jako dárek!

Pozor: I když objednáte více kusů, posíláme jen 1 šejkr, protože jako jednomu zákazníkovi Vám určitě bude stačit. Pokud máte více kusů jako dárek, napište nám do poznámky, že potřebujete více šejkrů. Rádi Vám je pošleme.

Právě mladý ječmen Fresh kompenzuje tuto nevyváženost přírodním a pro tělo nejpřirozenějším způsobem – formou stravy. Mladý ječmen Fresh je potravinou doplňující živiny, které v naší stravě často chybí. Podle nesčetných zkušeností zákazníků se každodenní a dlouhodobé užívání nápoje ze šťávy mladého ječmene projeví na celkové kondici a rozhodně se vyplatí. Mladý ječmen Fresh je možné aplikovat i zevně na akutní kožní problémy – popáleniny, odřeniny a spáleniny.

MLADÝ JEČMEN A JEHO KVALITA – DEJTE POZOR!

Na trhu je velké množství různých ječmenů a velká většina není ani z poloviny tak kvalitní, jako Mladý ječmen Fresh. Zejména je třeba rozlišovat mezi drcenou trávou (levnější varianta) a sušenou šťávou (dražší, ale o dost kvalitnější). U drcené a sušené trávy (výrobci hlavně z Číny a Nového Zélandu) při rozmíchání s vodou pouze louhujete usušené listy a i když je nakonec vypijete spolu se zelenou vodou, tak náš žaludek není uzpůsoben k trávení trávy (zvířata k tomu potřebují 4 žaludky). Můžete si tak přivodit potíže v podobě bolestí břicha nebo škrábání v krku.

Oproti tomu vylisovaná sušená šťáva obsahuje maximum vitamínů. minerálů a enzymů, které lze z mladých rostlinek mladého ječmene získat. Rozmícháním ve vodě vznikne nápoj bez zbytků trávy a pijete tak „zelený džus“. V něm jsou koncentrovány všechny živiny, po kterých naše tělo prahne a kvůli kterým zelený ječmen pijeme.

Druhou věcí je fakt, že část výrobců vůbec neuvádí složení, případně je uvedeno jen velmi stručně. Na to je třeba také dávat pozor, protože kvalitní produkty obsahují vždy podrobné složení, aby si zákazník mohl jednotlivé složky snadno porovnat. Před koupí proto doporučujeme kromě ceny porovnávat i toto neméně důležité složení.

Příbalový leták produktu Ječmen Fresh s kompletním složením najdete zde: Ječmen Fresh - složení.

MLADÝ JEČMEN FRESH – CO HLAVNÍHO NÁM PŘINÁŠÍ?

 • mladý ječmen Fresh obsahuje serotonin a melatonin (hormony štěstí)
 • vysoký obsah betakarotenu, vitamínu C, E a vitamínů řady B: B1, B2, B3, B6, biotinu, kyseliny listové a kyseliny pantotenové
 • mladý ječmen Fresh obsahuje Riboflavin (vitamín B2), který přispívá k normálnímu energetickému metabolizmu, normální činnosti nervové soustavy, správnému množství červených krvinek, k normálnímu stavu pokožky a zraku. Riboflavin také přispívá k ochraně před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
 • mladý ječmen Fresh obsahuje ve srovnání s pšenicí 25x více draslíku, 37x více vápníku, více než dvojnásobek hořčíku, 5x více železa
 • mladý ječmen Fresh je zdrojem vápníku, který přispívá k normální srážlivosti krve, k normální činnosti svalů, funkci nervových přenosů a normální funkci trávících enzymů. Vápník je také potřebný k udržení normálního stavu kostí a zubů.
 • vitamín B6 podporuje činnost nervové soustavy a naší psychiky a podporuje metabolizmus bílkovin a glykogenu. Podporuje tvorbu červených krvinek, přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
 • mladý ječmen Fresh je významným zdrojem vitamínu C, který podporuje správné fungování imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu i po něm, podporuje funkci krevních cév, tvorbu kolagenu pro normální funkci kostí, dásní, chrupavek, zubů a kůže a zvyšuje vstřebávání železa.
 • zinek obsažený v mladém ječmenu přispívá k normální plodnosti a reprodukci. Zinek také udržuje zdravé vlasy, nehty, pokožku a přispívá k normální hladině testosteronu v krvi (u mužů). Dále podporuje funkci imunitního systému, zraku a podílí se na normálním dělení buněk.
 • mladý ječmen je zdrojem železa, které podporuje tvorbu červených krvinek a hemoglobinu, podporuje správné okysličování krve, přispívá k normální funkci imunitního systému a snižuje míru únavy a vyčerpání.

UNIKÁTNÍ LÁTKY V MLADÉM JEČMENU

Mladý ječmen Fresh obsahuje ve srovnání s pšenicí 25x více draslíku, 37x více vápníku, více než dvojnásobek hořčíku, 5x více železa, ale o polovinu méně fosforu – prvku, který přebývá ve většině poživatin.

Nedostatkem vitamínů trpíme z důvodu převahy zpracovaných potravin a skutečnosti, že některé naše potraviny ztratí živiny dříve, než se dostanou na stůl. Obsah vitamínu C v čerstvě nastrouhané ředkvičce klesne na vzduchu o polovinu již za pět minut. Množství vitamínů B1 a B2 v potravinách dramaticky klesne při vaření. Avšak vitamíny a ostatní živiny v Mladém ječmeni zůstávají téměř nedotčené.

Zajímavé články pro inspiraci:

 

VÝROBNÍ PROCES MLADÉHO JEČMENE A TESTY KVALITY

Listy jsou sklizeny, opláchnuty, vylisovány a získaný extrakt se necelé 2 minuty suší pouze při teplotě 31 °C. Tím vznikne 100% čistý a nepasterizovaný prášek pro přípravu živé šťávy jemné chuti. Účinné složky nejsou poškozeny a je to dosud nejšetrnější způsob zpracování. Od okamžiku sklizně přes vylisování, vysušení do vakuového zabalení suroviny neuplynou víc jak dvě hodiny! Prášek je sám o sobě světle zelený, ale po rozpuštění ve vodě získá sytě zelenou barvu. Světlá zeleň prášku je dána lomem světelných paprsků dopadajících na jemné částečky prášku. Prášek udržujte v naprostém suchu, při pokojové teplotě a v temnu. Jeho záruční doba je dva roky.

kvalita-mezinarodni kvalita-diabetes kvalita-koser
Mladý ječmen Fresh splňuje mezinárodní parametry kvality. Mladý ječmen Fresh je v USA uznán jako bezpečná a užitečná potravina pro diabetiky. Mladý ječmen Fresh je v USA uznán stoprocentně košer.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LP Avatar autora | 14.11.2022
Ječmen je chutný a poslouží jako ranní rychlá snídaně, než stihnu sníst tu pravou v klidu v práci.Produkt kupuju dlouhodobě a jsem s ním vždy spokojena
Nevyplňujte toto pole:
E Avatar autora davkovani u děti 13.6.2022 15:21
dobry den, doporučuje se mlady ječmen i dětem? Jak se davkuje? dekuji za odpověď
Odpovědět
TM Avatar autora davkovani u děti 13.6.2022 15:29
Dobrý den, ano, mladý ječmen je skvělá věc i pro děti. Dávkování je poloviční oproti dospělým a pokud by dětem nápoj nechutnal, je možné prášek rozmíchat s jakýmkoliv necitrusovým džusem. U nás frčí hruškový džus a chuť je potom sladká a pro děti příjemnější. Mějte se krásně.