Chlorella Fresh 250g

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Možnosti doručení
850 Kč
Chlorella Fresh 250g
Chlorella Fresh
Tip
Rychlá expedice
Rychlá expedice
Zásilku pro Vás odbavíme do 24h od objednání
Ověřený eshop
Ověřený eshop
Tradice přes 14 let a stovky ověřených recenzí mluví za vše.

Chlorella je jednou z nejstarších jednobuněčných sladkovodních řas na Zemi a je láskyplně označována jako „klenot východu“. Není tedy třeba dlouze pátrat po původu řasy chlorelly. Pochází z Dálného východu, zejména z Taiwanu a Japonska, kde jsou pro její pěstování ideální podmínky. Žádná jiná chlorella nikdy nebude tak kvalitní.

Velikost balení: 250g = 1000 tablet, každá tableta váží 250mg.
Kvalitní 100% řasa chlorella, žádné přísady!
Země původu: Taiwan.
Povrch tablety narušen (dezintegrován) pro maximální vstřebatelnost.

Chlorella Fresh neobsahuje lepek, je to produkt vhodný i pro vegany a je bez GMO.

Doporučené dávkování: 16-20 tabletek denně rozdělených do 2-3 menších dávek. 

Zajímavé články pro inspiraci:

 


Pro začínající jedlíky:
Je potřeba začít od minimálního dávkování (1 tabletka denně) a postupně během dvou týdnů navyšovat dávkování až na to, které doporučujeme výše. Minimalizujete tak výskyt očistných reakcí a organizmus si na chlorellu bez problémů zvykne.
K první objednávce od nás dostanete podrobné informace do začátku (list formátu A4), kde jsou všechny důležité informace (včetně rozpisu dávkování na první dva týdny), abyste získali ze zelených potravin maximum.


Chlorella obsahuje řadu esenciálních živin a je vydatným zdrojem vitamínů a minerálů. Obsahuje také vlákninu, antioxidanty, betakaroten a unikátní růstový faktor CGF – komplex peptidů a nukleových kyselin. Chlorella má ze všech rostlin nejvyšší množství chlorofylu, proto voní i chutná po trávě. Konzumací chlorelly lze předejít řadě zdravotních komplikací, což dokazuje řada studií. Chlorella si proto právem zaslouží místo v našem jídelníčku nebo alespoň stojí za vyzkoušení.

CHLORELLA A JEJÍ VÝROBA

Chlorella Fresh patří k nejkvalitnějším produktům na trhu, je u ní k dispozici kompletní složení a její kvalitní zpracování má významný vliv na její stravitelnost organizmem. Poté, co se chlorella sklidí, nastupuje fáze narušení pevného obalu buňky tak, aby zůstal zachován její cenný vnitřní obsah a přitom se k němu lidský organizmus působením trávících šťáv dostal a mohl ho využít. Tímto postupem je zaručena vysoká vstřebatelnost (minimálně 80%). K výrobě Chlorelly Fresh byl použit 100% čistý prášek chlorelly bez jakýchkoliv barviv a pojiv. Důležitý je svěží odstín zelené barvy svědčící o kvalitě chlorofylu a čerstvosti tablet.

POZOR NA KVALITU CHLORELLY

Obecně platí, že nejkvalitnější chlorella pochází z Taiwanu. Různě zvláštní marketing jednotlivých výrobců se může snažit toto tvrzení vyvrátit, nicméně na Taiwanu svítí Slunce dostatečně intenzivně 300 dní v roce a ovzduší je natolik čisté, že jde o velmi vhodnou oblast a chlorelle se tam daří. I proto se tam chlorella pěstuje již desítky let a pěstitel, který nám surovinu dodává, se pyšní certifikátem „Nejlepší výrobce chlorelly na světě“. Mezi produktovými obrázky najdete i laboratorní rozbory ukazující jak zdravotní nezávadnost tak i podrobné (a skutečné) složení produktu Chlorella Fresh.

chlorella-fresh-slozeniKdyž budete porovnávat různé chlorelly na našem trhu (zejména lékárny jsou plné nekvalitních produktů z Číny, ze kterých se nedozvíte ani přesné složení), porovnávejte kromě ceny i složení, protože na tom velmi záleží. Rovněž je dobré porovnávat cenu za stejné množství chlorelly. 200 Kč za 80 tabletek (produkt z lékárny, země původu Čína) sice vypadá jako dobrá koupě (oproti naší ceně 850 Kč za Chlorellu Fresh), ale po přepočtu na stejné množství tabletek zjistíte, že naše Chlorella Fresh obsahuje 1000 tabletek a její cena je tak o dost výhodnější (1000 tabletek u produktu za 200 Kč by stálo 2500 Kč).

S ČÍM CHLORELLA POMŮŽE - schválená zdravotní tvrzení

 • chlorella je zdrojem železa, které podporuje tvorbu červených krvinek a hemoglobinu, podporuje správné okysličování krve, přispívá k normální funkci imunitního systému a snižuje míru únavy a vyčerpání
 • chlorella je zdrojem vápníku, který přispívá k normální srážlivosti krve, k normální činnosti svalů, funkci nervových přenosů a normální funkci trávících enzymů. Vápník je také potřebný k udržení normálního stavu kostí a zubů
 • obsahuje Kobalamin (vitamín B12), který podporuje správnou funkci nervové soustavy a psychiky, podporuje tvorbu červených krvinek, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a ke správné funkci imunitního systému
 • obsahuje chlorofyl, který působí protizánětlivě
 • v chlorelle je široké spektrum vitamínu B, který zvyšuje odolnost proti stresu a snižuje množství škodlivých látek vzniklých z emočního vypětí

PROČ MÁTE KVALITNÍ CHLORELLU NAKOUPIT PRÁVĚ U NÁS?

 • Zboží odesíláme nejpozději následující den.
 • Doprava zdarma již od 1500 Kč.
 • Bezplatné poradenství a věrnostní program.
 • Kvalitní a certifikované produkty.
 • Podrobné informace o dávkování a konzumaci.
 • Stovky pozitivních ohlasů od naších zákazníků.
 • Jsme přímí dovozci a naše produkty známe dobře.
 • Dárky a neveřejné výhody pro naše zákazníky.

RŮSTOVÝ FAKTOR CGF: TAJEMSTVÍ ÚČINNOSTI CHLORELLY

Růstový faktor CGF je komplex peptidů, proteinů, nukleových kyselin a polysacharidů v unikátních vzájemných poměrech. Velmi významný je vysoký obsah nukleových kyselin (DNA a RNA). Ty jsou nezbytné pro rozmnožování, růst a regeneraci tkání na buněčné úrovni a chrání buňky proti toxickým látkám. Jsou důležité pro uchování genetické informace a podporují růst prospěšné mikroflóry ve střevech.

CHLORELLA FRESH A CHLOROFYL

Chlorella Fresh obsahuje významné množství chlorofylu. Ze zelených potravin, které se konzumují právě pro doplnění zeleného barviva, můžeme použít ke srovnání např. špenát, brokolici nebo kopřivu. Všechny tyto vyjmenované potraviny obsahují méně chlorofylu než denní dávka chlorelly.

CHLORELLA FRESH A JEJÍ KVALITA

kvalita-ukas sgs taiwan_cert  
Společnost, která vyrábí surovinu pro Chlorellu Fresh, vlastní certfikát ISO 9002 a certifikát mezinárodní kvality. Ve světě je uznávána jako společnost určující standard kvality. SGS je největší světovou inspekční, verifikační testovací a certifikační společností systémů řízení bezpečnosti potravin podle bezpečnostních norem v oblasti potravin jako BRC, EurepGAP, HACCP, SQF a GMP, oficiálně se tak stala nejvyhledávanějším certifikačním orgánem pro normy v oblasti potravin na světě. Prestižní certifikát o zdravotní nezávadnosti potravin z Taiwanského ministerstva zdravotnictví, je vydávána jen špičkovým výrobkům, které se vyváží i do Japonska.  

 

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ML Avatar autora | 24.10.2023
Užívám asi 10 let, naprostá spokojenost, mám pocit, že na sebe naváže všechny neduhy, od rýmy a kašle počínaje a trávením a alergií konče a spolu s množstvím vody, která je nutná při užívání, odvede z těla ven.
5
N Avatar autora | 17.9.2023
Velmi oceňuji podrobný návod ohledně dávkování pro ty, co s chlorellou začínají. Tablety jsou chutné (působí opravdu kvalitně). Rychlé dodání. Rovněž velmi ochotná podpora a konzultace po telefonu od majitele obchodu.
5
ML Avatar autora | 10.9.2023
Výborné, moc děkuji...
5
Avatar autora | 10.7.2023
Spokojenost
5
AV Avatar autora | 2.4.2023
Rychle dodani, kompletni navod na postupne navysovani davky,az na plnou. Kvalitni produkt. Jsem spokojena.
Nevyplňujte toto pole:
Doba expirace 23.3.2024 11:14
Dobrý den, Je možné užívat Chlorella fresh i když prosla doba expirace 31.12.2023 a nebylo ještě otevřeno? Děkuji za odpověď.
Odpovědět
Doba expirace 23.3.2024 17:27
Dobrý den, expiraci Chlorelly Fresh vždy zkracujeme, aby si ji zákazník nedržel doma příliš dlouho. Ve skutečnosti má tak Vaše chlorella ještě alespoň 1 rok do skutečné expirace. Nicméně myslete prosím na to, že i tak ta řasa stárne a lepší složení bude mít na začátku trvanlivosti než na jeho konci. Rozhodující je také barva tablet. Pokud jsou stále sytě zelené, bude kvalita stále velmi dobrá. Pokud jsou ale již nahnědlé, doporučil bych spíše čerstvé balení. S pozdravem, Tomáš Matějka
snášenlivost s jinými doplňky stravy 11.8.2023 18:36
Dobrý den, užívám každé ráno ječmen a přemýšlím o Chlorelle, kombinace vidím není problém. Užívám ale také omega 3 tablety, hořčík, vit. K2 a detox tablety z Ostropestřce. Některé z těchto užívám dohromady, u některých nechávám odstup cca 4 hodiny. Je doporučován nějaký odstup co se Chlorelly týče? Předem děkuji.
Odpovědět
snášenlivost s jinými doplňky stravy 13.8.2023 14:34
Dobrý den, u chlorelly je nejlepší, pokud ji zapijete mladým ječmenem a máte splněno. Odstup je potom dobré udělat (ideálně alespoň 1 hodinu) od léků nebo uměle vyrobených vitamínů či doplňků (nějaké tabletky z lékárny), protože uměle vyrobené doplňky naše tělo zpracovává méně efektivně než ty přírodní. Chlorella na sebe také váže cokoli, co do těla nepatří (zejména zbytky léků, těžké kovy a další škodliviny), i proto by se v žaludku neměla potkat např. s léky. Můžete si všechny doplňky rozdělit na ty přírodní a na ty uměle vyrobené a tyto dvě skupiny nekonzumovat současně a udělat mezi nimi odstup. Ideální také je, pokud jsou přírodní potravinové doplňky konzumovány na prázdný žaludek, aby je naše tělo zpracovalo co nejrychleji. I proto je ideální vzít si ječmen a chlorellu ráno třeba půl hodiny před snídaní, případně potom ještě alespoň odpoledne mezi jídly. Ve Vašem případě vidím jako ideální zapít chlorellu ječmenem, který již pijete, abyste nemusel hledat další místo pro konzumaci chlorelly. Mějte fajn den.
7.4.2021 19:07
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda se může Chlorella kombinovat s ječmenem, který od vás právě užívám. Nebo je lepší napřed dobrat jeden produkt a pak začít brát druhý. Předem děkuji za Vaši odpověd. S pozdravem
Odpovědět
7.4.2021 20:02
Dobrý den, chlorella i ječmen se vzájemně doplňují, je proto nejlepší konzumovat je současně. Chlorella detoxikuje organizmus, odvádí z něj nahromaděné škodliviny, zlepšuje fungování střev a tím i posiluje imunitní systém (naše imunita je jen tak dobrá, jak dobře nám fungují střeva a zažívání). Naopak ječmen zklidňuje trávení, odstraňuje překyselení těla, dodává do těla chybějící minerály a vitamíny. Spolu tak tvoří tyto dva produkty ideální kombinaci a dodávají tělu maximální užitek. Nápojem z mladého ječmene zapijte tabletky chlorelly a máte splněno :-) Pokud budete s chlorellou začínat, postupujte prosím podle podrobných informací, které jste dostala s první objednávkou od nás (případně je pošleme na vyžádání znovu). Je důležité začít od jedné tabletky a postupně dávkování během prvních dvou týdnů zvyšovat, aby si tělo na chlorellu zvyklo a neobjevovaly se projevy očistných reakcí (nadýmání, bolení břicha, bolení hlavy, zhoršená kvalita pokožky). Tyto projevy nejsou časté, ale mohou se objevit, pokud začnete hned od prvního dne jíst chlorellu ve standardním dávkování. Proto na to pro jistotu upozorňuji. Mějte se krásně a v případě dalších dotazů jsem k dispozici. S pozdravem, -- Tomáš Matějka, Clear shot, s.r.o. tel.: +420 604 617 184 https://www.zelene-zdravicko.cz/
Chlorela - složení 10.12.2020 19:55
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na složení chlorely, zda byla použita nějaká pojiva nebo se jedná o 100%ní chlorellu. Chlorela je citlivá na těžké kovy. Má výrobek nějakou atestaci? Jinak se mi líbí cena. S pozdravem Eva Vítovcová
Odpovědět
Chlorela - složení 10.12.2020 22:26
Dobrý den, Chlorella Fresh je 100% čistá chlorella té nejvyšší kvality. Je z Taiwanu, kde má pěstování chlorelly dlouhou tradici a lepší surovina se sehnat nedá (stejnou surovinu používají všechny kvalitnější obchodní značky). Laboratorní rozbory jsou u produktu viditelné a je tam jak rozbor na základní nutriční hodnoty, tak i rozbor na obsah těžkých kovů (zdravotní nezávadnost). Jsou to rozbory dělané přímo zde v ČR, obsahují tedy skutečné hodnoty naměřené akreditovanou laboratoří. V letáčku je potom podrobné složení. Při nákupu chlorelly je potřeba porovnávat zejména složení. U řady produktů zjistíte, že jej výrobce ani neuvádí. Buď nechce být porovnáván s ostatními a nebo složení prostě nemá k dispozici. Mějte se fajn a jsem s pozdravem.

Podobné produkty

Spirulina Fresh 250g
Tip
Spirulina Fresh 250g
Dočasně nedostupné
949 Kč
211
Chlorella Green Ways
1 350 Kč
355
chlorofil orig
Novinka Tip
779 Kč
821 Kč (–5 %)
701
Ostropestřecová pasta 500ml
Tip
990 Kč
275