Proč nakupovat u nás

Nechceme být anonymní eshop. Jsme rádi, když si zákazník nákup u nás pamatuje, když se rád vrací a v ideálním případě když se o dobrou zkušenost podělí se svými kamarády a známými. Děláme vše proto, abychom si udrželi vysoký standard a pravidla, která jsme si sami nastavili. A protože chceme zdravé věci nabízet dlouhodobě, jsme rádi, když se množina vracejících se zákazníků neustále rozrůstá a když přibývají pozitivní ohlasy od těch, kteří u nás již nakoupili.

Pro ty z Vás, kteří se zatím jen porozhlíží a neznají nás, shrnujeme pár bodů, ve kterých poodhalujeme fungování našeho obchodu. Budete tak lépe vědět, co od nás můžete očekávat.

Máte jakýkoli dotaz nebo připomínku? Kontaktujte nás.

1. SOUSTŘEDÍME SE NA KVALITU ZA PŘIJATELNOU CENU

kopretinyNechceme prodávat cokoli. Proto u nás najdete pouze kvalitní produkty, u nichž je jasný původ i složení. Nutriční analýzu najdete u každého produktu včetně případné certifikace.

Cílovou skupinou našich produktů jsou zákazníci, pro které není cena jediným kriteriem pro výběr a daleko důležitější je pro ně kvalita a složení jednotlivých produktů. Na stránce jednotlivých produktů popisujeme původ, způsob výroby i složení, abychom Vás ujistili o tom, že naše produkty jsou unikátní a patří k nejlepším.

2. NABÍZÍME KOMPLETNÍ SERVIS

kufrKromě produktů a doplňkového zboží od nás vždy dostanete úplné informace včetně rozpisu dávkování a informací potřebných do začátku. Nestane se tak, že si zakoupíte produkt, ale nebudete vědět, jak ho konzumovat, případně kdy je konzumace nejvhodnější. Jsme také připraveni zodpovědět dotazy týkající se našeho sortimentu a případných obav jak a co v jídelníčku zkombinovat. K sypkým produktům dostanete zdarma šejkr i se lžičkou a pro všechny máme drobné dárky za opakované objednávky. Zkrátka jednorázovým prodejem to u nás zdaleka nekončí.

3. JSME PŘÍMÍ DOVOZCI A NAŠE DODAVATELE MÁME PROVĚŘENÉ

srdceVýsledná cena produktu závisí v první řadě na jeho kvalitě a potom na počtu lidí, kteří dostanou produkt do ruky předtím, než se dostane k Vám. Kvalitu si hlídáme, protože nakupujeme pouze od osvědčených pěstitelů s dlouholetou tradicí, kteří nám dokáží poskytnout všechny detaily o výrobě a složení tak, abychom měli jistotu, že naše produkty jsou kvalitní.
Druhou věcí je potom skutečnost, že zkracujeme prodejní řetězec na minimum. Nakupujeme u těch, kteří surovinu vyrábějí, následně ji u nás zabalíme do finálního produktu a nabízíme našim zákazníkům. Díky tomu se na konečnou cenu nenabalují žádné další marže, ani procenta určená pro rozdělení v MLM sítích a ani odměny pro prodejce nebo managery.

4. VYZNÁME SE A NABÍZÍME  100% PŘÍRODNÍ PRODUKTY

kytičkaZelené potraviny nabízíme již od roku 2008. Tenkrát to byl mladý ječmenchlorella a spirulina. Od té doby se řada věcí změnila. Vylepšili jsme zásobování i distribuci, máme expediční oddělení, díky kterému u nás žádná objednávka nečeká ani den a vytřídili jsme suroviny natolik, že máme jen to nejkvalitnější. Naši dodavatelé jsou prověření a dodávají nám jen čisté přírodní produkty v bio kvalitě. Nejsou v nich žádné příměsi, konzervanty, pojiva ani stabilizátory. Ať už si proto vyberete cokoli, máte jistotu, že jde o čistě přírodní produkt, se kterým bylo od výroby až po finální zabalení zacházeno tak, aby v něm zůstalo maximální množství všech vitamínů, minerálů a enzymů.

5. BAVÍ NÁS TO

motýlKdyž Vás práce baví, dáváte do výsledku víc než jen pracovní dobu. Snažíme se o co nejlepší službu pro zákazníky a baví nás komunikace s nimi i s našimi dodavateli. Vyžíváme se v plánování toho, co dalšího zákazníkům nabídnout a jak jim zaručit spokojenost. Podle toho potom naše práce vypadá. Ke každému (i k tomu, kdo nenakupuje a jen se chce zeptat) se chováme tak, jak bychom rádi, aby se v ostatních obchodech chovali k nám. Slova jsou zde ale zbytečná, musíte to vyzkoušet, potom uvěříte.

 

6. MÁME RYCHLÉ EXPEDIČNÍ ODDĚLENÍ

rychlé doručeníExpedici nezdržujeme. Všechno, co nakoupíte, máme skladem a expedujeme nejpozději následující pracovní den. Bez obav se dá říci, že do 24 hodin je balíček již na cestě k Vám a často už je v té době i doručen. O všem Vás informujeme a Vy tak přesně víte, kdy můžete objednávku očekávat. Není nic horšího než něco objednat a dva dny čekat na to, jestli se Vaší objednávce někdo věnuje. To se Vám u nás nestane. Navíc Vám objednávku v ceně alespoň 1500 Kč/55 EUR dopravíme po Česku i Slovensku bez poštovného. Za dopravu tak nezaplatíte ani korunu.

7. NABÍZÍME VELKÉ MNOŽSTVÍ PLATEBNÍCH METOD

platební metodyNěkdo má raději doručení na dobírku, jiný preferuje platbu převodem na účet nebo platbu kartou. To vše nabízíme i u nás. Platebních metod je celá řada a každému vyhovuje něco jiného. Platba na dobírku je stále nejvíce používaná, dnes se však do popředí dere i platba kartou, která je velmi pohodlná a při jejím použití (stejně jako u platby přebodem) odpadá nutnost myslet na to, že u sebe musíte mít dostatečnou hotovost ve chvíli, kdy kurýr zazvoní s balíčkem u Vašich dveří.

 

8. DORUČUJEME ZPŮSOBEM, KTERÝ VÁM NEJVÍCE VYHOVUJE

dopravaChcete si balíček vyzvednout na poště nebo v pobočkách Zásilkovny, nechat doručit Českou poštou do ruky a nebo dáváte přednost kurýrní službě, kde se můžete spolehnout na to, že budete informováni jak o dni doručení, tak i o přibližném čase? Pro každého nabízíme doručení, které mu nejvíce vyhovuje a je pouze na Vás, co si vyberete. Navíc při objednávkách nad 1500 Kč (nebo 55 EUR) neplatíte za dopravu po Česku a na Slovensko ani korunu. Doručujeme po celé Evropě (Více informací na stránce Doprava, platby a poštovné) a pokud je třeba, zvládneme to i dále. Stačí se zeptat.

 

9. ZÍSKALI JSME CERTIFIKÁT OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY A ŘADU RECENZÍ

pohárDlouhodobě držíme spokojenost našich zákazníků kolem 100% a závidí nám to nejedna konkurence. Díky tomu jsme získali certifikát Ověřeno zákazníky, který odráží zpětnou vazbu těch, kteří u nás již nakoupili. Jsme na to hrdí a děláme vše pro to, abychom si spokojenost našich zákazníků udrželi i nadále. Můžete se navíc podívat i na recenze, které o nás napsali ti, kterým jsme už nejednu objednávku doručili. Stačí v pravém panelu kliknout na ikonku Ověřeno zákazníky.

 

10. PRVNÍM NÁKUPEM VSTOUPÍTE DO NEVEŘEJNÉHO KLUBU NAŠICH VĚRNÝCH

vipTím, že u nás nakoupíte, se dostanete do skupiny těch, se kterými se rádi dělíme o různé dárky a slevy. Píšeme vlastní Zpravodaj, který je vždy plný novinek ze světa zdravého stravování, obsahuje informace „pod pokličkou“, tedy detaily o tom, co se děje u nás a co chystáme a navíc občas i nějakou výhodnou neveřejnou nabídku, kterou se snažíme poděkovat všem těm, kteří u nás rádi nakupují a vracejí se. Navíc pro každého registrovaného zákazníka vedeme věrnostní konto, kde mu za každý nákup připisujeme slevu na další nákupy. Více na stránce Věrnostní program a konto odměn.