Chlorella Green Ways

Kód: 355
1 350 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.1.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Green Ways o Chlorelle píše: „Chlorella Green Ways obsahuje mimo širokou škálu biologicky aktivních látek (jejichž neúplný výčet uvádí tabulka základních nutričních hodnot) také další unikátní látky. Je například jedním ze zdrojů zeleného barviva chlorofylu, jemuž vděčíme za život na této planetě. Nicméně jakákoli z kontextu vytržená účinná látka nebo hodnota jedné mikro- či makroživiny nevypovídá o celkovém přínosu zelených potravin pro člověka. Důležitá je totiž celková souhra a synergie všech látek, nikoliv údaje o hodnotách aktuálně módních účinných složek. Proto se soustředíme nikoli na „výživu čísel“, ale na „výživu souvislostí“.

O hodnotě Chlorelly rozhoduje nejen složení, ale i forma zpracování. Chlorella GW je vyráběna tak, aby byl zachován jak maximální obsah účinných látek, tak aby tyto látky byly maximálně vstřebatelné a pro organismus přístupné. K tomu přispívá i unikátní metoda sprayového sušení Chlorelly GW (STEAM), která zaručuje vysokou vstřebatelnost nutričních látek (minimálně 80 %).

Chlorella Green Ways neobsahuje žádné přísady, jde o zcela čistý produkt!

Velikost balení: 330g = 1320 tablet, každá tableta váží 250mg.
Kvalitní 100% řasa chlorella, žádné přísady!

JAK NÁM POMÁHÁ CHLORELLA PYRENOIDOSA?

  • chlorella obsahuje dvakrát více bílkovin než luštěniny
  • chlorella obsahuje neuvěřitelných 54,10 mg betakarotenu, což je 10x více betakarotenu, než je obsaženo v dalším významném zdroji vitaminů – ve známé karotce
  • skládá se až z 60 % z rostlinného proteinu, obsahuje mnoho vitamínů, minerálů, aminokyselin a hlavně chlorofyl
  • chlorella je zdrojem hořčíku, jenž je důležitý pro správnou činnost svalů a nervů
  • nejbohatší zdroj chlorofylu na naší planetě
  • chlorella obsahuje aminokyselinu tryptofan
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MS Avatar autora | 31.12.2022
Produkty užívám již několik let, jsem velice spokojena. Už se ke mně přidala i dcera. Oceňuji rychlé vyřízení objednávky a vaši ochotu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: