Mladý ječmen Green Ways 300g

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
1 350 Kč
Mladý ječmen Green Ways 300g
Rychlá expedice
Rychlá expedice
Zásilku pro Vás odbavíme do 24h od objednání
Ověřený eshop
Ověřený eshop
Tradice přes 14 let a stovky ověřených recenzí mluví za vše.

Firma Green Ways s.r.o. o svém výrobku uvádí: „Ječmen Green Ways je svěží, enzymatický nápoj plný biologicky aktivních látek. Představte si mladou rostlinku ječmenné trávy, jak klíčí, proráží tvrdou krustu zeminy a dynamicky roste směrem vzhůru ke slunci. Tento druh energie a vlastností nám rostlinka předává. Sklízena je v období své nejvyšší vitality, kdy přímo saje nesmírné množství živin a energie ze země, vody, vzduchu a slunce. V tichu svého rostlinného těla zpracovávají základní stavební kameny a přetvářejí je na složitější látky. Ty potom ve svém těle předávají všem nadřazeným životním formám.
V oblasti jeho užitku jsou více jak třicetileté zkušenosti. Na účinky ječmenné šťávy bylo vypracováno několik desítek vědeckých prací a studií.“

Velikost balení: 300g kvalitní usušené šťávy, která vám zaručí maximální vstřebatelnost organizmem!

CO HLAVNÍHO NÁM PŘINÁŠÍ MLADÝ JEČMEN?

  • vysoký obsah betakarotenu, vitamínu C, E a vitamínů řady B: B1, B2, B3, B6,biotinu, kyseliny listové a kyseliny pantotenové
  • obsahuje Riboflavin (vitamín B2), který přispívá k normálnímu energetickému metabolizmu, normální činnosti nervové soustavy, správnému množství červených krvinek, k normálnímu stavu pokožky a zraku. Riboflavin také přispívá k ochraně před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
  • obsahuje ve srovnání s pšenicí 25x více draslíku, 37x více vápníku, více než dvojnásobek hořčíku, 5x více železa
  • je zdrojem vápníku, který přispívá k normální srážlivosti krve, k normální činnosti svalů, funkci nervových přenosů a normální funkci trávících enzymů. Vápník je také potřebný k udržení normálního stavu kostí a zubů.
  • vitamín B6 podporuje činnost nervové soustavy a naší psychiky a podporuje metabolizmus bílkovin a glykogenu. Podporuje tvorbu červených krvinek, přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
  • mladý ječmen je významným zdrojem vitamínu C, který podporuje správné fungování imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu i po něm, podporuje funkci krevních cév, tvorbu kolagenu pro normální funkci kostí, dásní, chrupavek, zubů a kůže a zvyšuje vstřebávání železa.
  • zinek obsažený v mladém ječmenu přispívá k normální plodnosti a reprodukci, udržuje zdravé vlasy, nehty, pokožku a přispívá k normální hladině testosteronu v krvi (u mužů). Zinek také podporuje funkci imunitního systému, zraku a podílí se na normálním dělení buněk.
  • je zdrojem železa, které podporuje tvorbu červených krvinek a hemoglobinu, podporuje správné okysličování krve, přispívá k normální funkci imunitního systému a snižuje míru únavy a vyčerpání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
Kombinace chlorelly a ječmene 21.1.2022 10:27
Dobrý den, užívám tento ječmen a teď se mi dostala do rukou i chlorella v prášku. Chtěla bych se zeptat, zda je možné kombinovat práškovou formu chlorelly s ječmenem dohromady? Někdo mi poradil udělat ranní drink z obojího (ale to nevím, zda se může takto kombinovat) nebo to pít po sobě? Děkuji
Odpovědět
Kombinace chlorelly a ječmene 21.1.2022 10:38
Dobrý den, tabletová forma chlorelly je běžnější jen proto, že je pro většinu lidí praktičtější zapít tabletky vodou a mít hotovo. Práškovou formu potom preferují ti, kteří si chlorellu přimíchávají do různých kaší a jiných pokrmů. Nejběžnější je potom kombinace ječmene a tabletek chlorelly, kdy ječmenem zapijete tabletky chlorelly. Pokud máte oba produkty v práškové formě, je samozřejmě nejpraktičtější smíchat oba produkty do jednoho koktejlu a vypít vše najednou. Ničemu to nevadí, našemu tělu je jedno, jestli dostane do těla chlorellu v prášku nebo v tabletách. Mějte se krásně a zdravíme Vás.

Podobné produkty

Fruit Berry MegaVital 250g 270
jecmen green ways bio tablety 210g
1 350 Kč
360