Spirulina Fresh 250g

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení
949 Kč
Spirulina Fresh 250g
Spirulina Fresh 250g
Tip
Rychlá expedice
Rychlá expedice
Zásilku pro Vás odbavíme do 24h od objednání
Ověřený eshop
Ověřený eshop
Tradice přes 14 let a stovky ověřených recenzí mluví za vše.
Spirulina je modrozelená vláknitá sinice. Je výborným zdrojem přírodních lehce stravitelných bílkovin a bohatým zdrojem zeleného rostlinného barviva chlorofylu. Spirulina obsahuje velké množství železa v chelátové formě, dále vápník, zinek, draslík a hořčík, ze stopových prvků selen, chrom, lithium a mangan. Důležitý je i obsah beta-karotenu a vitamínů skupiny B, zvláště vitamínu B12, zcela netypického pro rostlinnou říši. Pro vysoký obsah jódu a draslíku je vhodné pravidelné užívání při hypofunkci štítné žlázy.

Velikost balení: 250g = 1000 tablet, každá tableta váží 250mg.
Kvalitní 100% čistá spirulina, žádné přísady!
Země původu: Taiwan
Povrch tablety je narušen pro maximální vstřebatelnost.

Doporučené dávkování: 16-20 tabletek denně rozdělených do 2-3 menších dávek. 

Pro začínající jedlíky:
Je potřeba začít od minimálního dávkování (1 tabletka denně) a postupně během dvou týdnů navyšovat dávkování až na to, které doporučujeme výše. Minimalizujete tak výskyt očistných reakcí a organizmus si na chlorellu bez problémů zvykne.
K první objednávce od nás dostanete podrobné informace do začátku (list formátu A4), kde jsou všechny důležité informace (včetně rozpisu dávkování na první dva týdny), abyste získali ze zelených potravin maximum.


Spirulina Fresh obsahuje přibližně 65 % bílkovin, včetně všech osmi esenciálních aminokyselin, a proto je ideálním doplňkem stravy pro sportovce, vegany, starší a oslabené lidi. Další pro život nezbytnou skupinou jsou polynenasycené mastné kyseliny, např. kyselina gama-linolenová, obsažená i v mateřském mléce a podílející se také na snižování hladiny cholesterolu. Tato aminokyselina snižuje v mozku chuť k jídlu a je vhodná jako doplněk k redukčním dietám.

Spirulina je významným doplňkem při sportu, túrách a jiných náročných činnostech, ale i v průběhu rušného pracovního dne anebo tréninku. Spirulina Fresh je určena jako každodenní doplněk stravy pro lidi s vysokou pracovní zátěží, ve stresových obdobích života.

SPIRULINA A JEJÍ KVALITA – DEJTE POZOR!

Obecně platí, že nejkvalitnější spirulina pochází (stejně jako chlorella) z Taiwanu. Různě zvláštní marketing jednotlivých výrobců se může snažit toto tvrzení vyvrátit, nicméně na Taiwanu svítí Slunce dostatečně intenzivně 300 dní v roce a ovzduší je natolik čisté, že jde o velmi vhodnou oblast pro pěstovaní spiruliny.

spirulina-fresh-slozeniKdyž budete porovnávat různé spiruliny na našem trhu (zejména lékárny jsou plné nekvalitních produktů z Číny, ze kterých se nedozvíte ani přesné složení), porovnávejte kromě ceny i složení, protože na tom velmi záleží. Rovněž je dobré porovnávat cenu za stejné množství spiruliny, protože 250 Kč za 120 tabletek (produkt z lékárny, země původu Čína) sice vypadá jako dobrá koupě (oproti naší ceně 850 Kč za Spirulinu Fresh), ale po přepočtu na stejné množství tabletek zjistíte, že naše Spirulina Fresh obsahuje 1000 tabletek a její cena je tak o dost výhodnější (1000 tabletek u produktu za 250 Kč by stálo 2083 Kč).

SPIRULINA A OMEGA 3 NENASYCENÉ KYSELINY

Spirulina Fresh je bohatým zdrojem Omega 3 nenasycených mastných kyselin. Ty jsou známé svým pozitivním vlivem na člověka a jejich množství je bohužel v běžné stravě nedostatečné. Tuků je v naší stravě sice hodně, ale bohužel nikoli těch zdraví prospěšných. Omega 3 mastné kyseliny jsou klíčové pro udržení zdravého organizmu a mají velmi pozitivní vliv na sportovní výkon.

Mezi omega-3 nenasycené mastné kyseliny patří kyselina linolenová, eikosapentaenová (EPA) a dokosahexaenová (DHA). Kyselina linolenová patří mezi esenciální mastné kyseliny, což znamená, že si ji tělo neumí samo vytvořit, čili ji musíme přijímat formou stravy nebo potravního doplňku . Z kyseliny linolenové se poté v těle vytváří další dvě výše zmíněné kyseliny EPA a DHA. Samotné EPA a DHA obsahují také ryby, nebo lépe řečeno rybí tuk.

Shrnutí účinků Omega 3 nenasycených mastných kyselin:

 • dodává do těla více kyslíku
 • prevence před civilizačními nemocemi
 • silné protizánětlivé účinky
 • podpora regenerace a růstu svalů
 • ochrana srdečního svalu
 • podporuje odbourávání tuků

 

PROČ MÁTE SPIRULINU NAKOUPIT PRÁVĚ U NÁS?

 • Zboží odesíláme nejpozději následující den.
 • Doprava zdarma již od 1500 Kč.
 • Bezplatné poradenství.
 • Kvalitní a certifikované produkty.
 • Podrobné informace o dávkování a konzumaci.
 • Stovky pozitivních ohlasů od naších zákazníků.
 • Jsme přímí dovozci a naše produkty známe dobře.
 • Dárky a neveřejné výhody pro naše zákazníky.

SPIRULINA FRESH A JEJÍ KVALITA

spirulina ukas spirulina sgs spirulina halal
Společnost, která pro nás vyrábí surovinu, vlastní certfikát ISO 9002 a certifikát mezinárodní kvality. Ve světě je uznávána jako společnost určující standard kvality. SGS je největší světovou inspekční, verifikační testovací a certifikační společností systémů řízení bezpečnosti potravin podle bezpečnostních norem v oblasti potravin jako BRC, EurepGAP, HACCP, SQF a GMP, oficiálně se tak stala nejvyhledávanějším certifikačním orgánem pro normy v oblasti potravin na světě. Halal je termín znamenající „povolený“. Označují se tak podle islámské tradice všechny činnosti, které jsou povoleny podle muslimského práva. V nemuslimských zemích se tak nejčastěji označují potraviny, které mohou muslimové konzumovat.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
BV Avatar autora | 24.4.2024
Spokolenost
Nevyplňujte toto pole:
28.4.2023 16:50
Dobrý den. Je možné užívat Spirulinu, Chlorelu a mladý ječmen na jednou. Moc děkuji za odpověď
Odpovědět
28.4.2023 17:08
Dobrý den, ano, vše jsou to kvalitní a plně přírodní produkty a je možné je kombinovat všechny dohromady. Nicméně při preventivní konzumaci (tedy neřešíme žádný vážný zdravotní problém a chceme posílit imunitu) bohatě postačuje kombinace mladý ječmen + chlorella nebo mladý ječmen + spirulina. Pokud budete konzumovat chlorellu i spirulinu najednou, stačí od obou poloviční dávkování, aby produkty vydržely déle. Pokud ale budete chtít i tak konzumovat chlorellu i spirulinu najednou v plném dávkování, nijak se nepředávkujete, tělu dodáte vitamíny, minerály i enzymy ve větším množství (což je vždycky dobře), jen produkty dříve spotřebujete. Pokud potřebujete poradit nějak specificky, obraťte se na nás prosím emailem, rádi Vám doporučíme nejlepší produkty. Hezký den, T. Matějka

Podobné produkty

Chlorella Fresh
Tip
850 Kč
208
OMX Probiotika 30 kapslí
Tip
900 Kč
280
Chlorella Green Ways
1 350 Kč
355