SafronCafé Degustační balíček 5x100g

Kód: 9763
Tip
385 Kč
Upražíme a odešleme do 3 dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ideální volba pro seznámení s čerstvě praženou kávou. Najdete zde 5 vybraných oblíbených arabik rozdílné chuti, abyste si mohli vyzkoušet, která káva sedne právě vám.

Brasil Santos, Screen 19 – 100% arabika – Bez známky kyselosti, plné tělo, chuť je krásně kávová a snoubí se v ní čokoládové a oříškové tóny s jemnými ovocnými. Aroma je příjemné bez stop hořkosti.

Columbia Excelso Huila – 100% arabika - Dobře vyvážená kyselost, bohaté tělo, ale mírnější a lehčí, než u ostatních kolumbijských káv. V chuti ucítíte zpočátku sladkost s jemnými tóny ovoce, později ke konci hořkost tmavé čokolády. Čím déle ji necháte v šálku, tím bude sladší.

Costarica Tarrazu – 100% arabika – Pro svou velmi jemnou kávovou chuť je často oblíbená u žen, zpočátku převládá čokoládová chuť doplněná karamelovým aroma, později sladká chuť lískových oříšků.

Guatemala Fancy El Jaguar – 100% arabika – Prvotřídní arabika, vyniká plným tělem a středně plnou chutí. Má ovocnou vůni a velmi jemnou a svěží kyselost. V šálku potom tvoří lahodnou a jemnou cremu.

Cuba Superior Serrano lavado – 100% arabika – Velmi žádaná a výjimečná káva jako zástupce káv se sladší chutí. Má velmi výjimečný chuťový profil, plnou chuť hořké čokolády s karamelem a krásnou vůní po medu  a cukru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: