SafronCafé Degustační balíček 5x100g

Kód: 9763
Tip
385 Kč
Upražíme a odešleme do 3 dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ideální volba pro seznámení s čerstvě praženou kávou. Najdete zde 5 vybraných oblíbených arabik rozdílné chuti, abyste si mohli vyzkoušet, která káva sedne právě vám.

Brasil Santos, Screen 19 – 100% arabika – Bez známky kyselosti, plné tělo, chuť je krásně kávová a snoubí se v ní čokoládové a oříškové tóny s jemnými ovocnými. Aroma je příjemné bez stop hořkosti.

Java Blawan Estate – 100% arabika – Arabika Java Blawan Estate je nezaměnitelná svou sladkou chutí bez kyselosti a hustou a bohatou krémou. Někteří zákazníci o ní mluví jako o jedné z mála káv, kterou si rádi dají i bez cukru. V dochuti je potom cítit koření, tabák, skořice, čokoláda a oříšky.

Costarica Tarrazu – 100% arabika – Pro svou velmi jemnou kávovou chuť je často oblíbená u žen, zpočátku převládá čokoládová chuť doplněná karamelovým aroma, později sladká chuť lískových oříšků.

Guatemala Fancy El Jaguar – 100% arabika – Prvotřídní arabika, vyniká plným tělem a středně plnou chutí. Má ovocnou vůni a velmi jemnou a svěží kyselost. V šálku potom tvoří lahodnou a jemnou cremu.

SafronCafé Espresso Classic – Vlastní vyvážená směs kávy, má krásnou kávovou chuť, je jemná a kromě směsi arabik obsahuje 20% robusty, která dodává výslednému šálku potřebnou sílu. U zákazníků je tato směs velmi oblíbená, proto stojí za to ji vyzkoušet i v degustačním balíčku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: