DuoLife Fiber - vláknina 750ml

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
986 Kč
DuoLife Fiber - vláknina 750ml
fiber orig
Novinka
Rychlá expedice
Rychlá expedice
Zásilku pro Vás odbavíme do 24h od objednání
Ověřený eshop
Ověřený eshop
Tradice přes 14 let a stovky ověřených recenzí mluví za vše.

DuoLife Fiber je doplněk stravy v tekuté podobě, který obsahuje komplex rozpustné vlákniny pocházející z až 4 zdrojů a patentované originální přípravky z rostlinných výtažků: ASTRAGIN® – podporující vstřebávání živin z trávícího ústrojí a BOSWELLIN®* – podporující omezování zánětlivých procesů ve střevech. Přípravek obsahuje nejkvalitnější přírodní složky a je bohatým zdrojem vlákniny. Zdraví prospěšné účinky jeho složek byly prokázány klinickými studiemi. 

 Zde najdete kompletní produktovou stránku výrobku včetně propagačního letáčku: DuoLife Fiber - vláknina

 fiber-stamps
 

Proč je vhodné užívat vlákninu

Vláknina má ve výživě velmi důležitou úlohu, a to i přestože není trávena v trávicím traktu a nevstřebává se do krevního oběhu. Ale velmi příznivě ovlivňuje řadu metabolických a fyziologických procesů v lidském těle a patří do skupiny takzvaných PREBIOTIK.
Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) by měl činit doporučovaný denní příjem vlákniny u dospělých 20-40 g1. Dalším ukazatelem je doporučovaný příjem 14 g vlákniny/1000 kcal ve stravě/den. Avšak skutečný průměrný denní příjem vlákniny v EU dosáhl v roce 2016 pouhých 15,4 g na osobu. Podle vědeckých pozorování lidé, kteří přijímají větší množství vlákniny (30-40 g/den), mají méně trávicích, oběhových a imunitních obtíží a s tím souvisejících zdravotních problémů.
 

Vysoký obsah rozpustné vlákniny

Jsou rozlišovány dvě frakce vlákniny: rozpustná a nerozpustná s trochu odlišnou fyziologickou funkcí. Rozpustná vláknina zahrnuje hlavně pektiny, gumy, rostlinné slizy, některé hemicelulózy, betaglukany a další ve vodě rozpustné sloučeniny.
 
Rozpustná vláknina:
 
  • bobtná ve střevech vlivem vody a zvětšuje hustotu tráveniny,
  • prodlužuje dobu průchodu střevy,
  • živí se jí prospěšné střevní bakterie, čímž stimuluje růst bakteriální mikroflóry tlustého střeva (prebiotický účinek),
  • zvyšuje pocit sytosti, pomáhá udržovat normální tělesnou hmotnost a podporuje hubnutí,
  • pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu a triglyceridů v krvi, podporuje činnost cév a optimální krevní tlak. Příznivý účinek na optimální činnost oběhového systému má zejména rozpustná frakce vlákniny,
  • přispívá ke zpomalení vstřebávání glukózy v tenkém střevě a snižuje vylučování inzulinu, čímž pomáhá udržet normální hladinu cukru v krvi,
  • uvolňuje stolici, čímž pomáhá předcházet zácpě,
  • podporuje vstřebávání minerálů ze střeva,
  • má příznivý vliv na imunitu organismu.
Nerozpustná vláknina je zejména celulóza a ligniny. Její úlohou je především podporovat peristaltiku trávicího traktu a zvýšit objem stolice.
 

4 zdroje rozpustné vlákniny

DuoLife Fiber má 100% přírodní složení na bázi vysokého obsahu rozpustné originální vlákniny a dalších složek, jako jsou ASTRAGIN® – látka s patentovaným složením z rostlinných výtažků z ženšenu nepravého (Panax notoginseng) a kozince blanitého (Astragalus membranaceus) a BOSWELLIN®* – látka s patentovaným složením z výtažku z kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata).

Klinické studie použitých látek

Látky, které tento výrobek obsahuje, prošly četnými klinickými zkouškami (podrobně popsáno na stránkách výrobce zde).


Výrobce: Duolife S.A. 

Neobsahuje: lepek, přidaná umělá ochucovadla a aromatizující látky, umělé vyplňující látky a je bez GMO.

Vhodné pro vegetariány a vegany.

Dávkování: 

Dospělí starší 18 let: 50 ml denně s jídlem. Je doporučeno zapít další sklenici vody nebo jiného nápoje. Nepřekračujte doporučenou maximální denní dávku. Přípravek vždy užívejte s dostatečným množstvím tekutin, protože jejich nedostatečný příjem může způsobit zácpu.

Přípravek nepoužívejte u osob mladších 18 let.

Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před použitím přípravku se svým lékařem. 

Mezi užitím léků a vlákniny je nutné ponechat ODSTUP, protože strava bohatá na vlákninu může omezovat vstřebávání léků z trávícího ústrojí.

Léky užívejte 1 hod. před, nebo alespoň 2 hod. po užití vlákniny.

Složení: jablečná šťáva, jablečné pyré, citrónová šťáva z koncentrátu, SUNFIBER® – patentovaný přípravek s rozpustnou vlákninou z indických guarových bobů (Cyamopsis tetragonolobus) (galaktomananové vlákno), FIBREGUM – patentovaný přípravek obsahující akátovou vláninu, šťávu z plodů yuzu (Citrus junos), pektin z citrusových plodů, BOSWELLIN® – patentovaný přípravek z výtažku z kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata) 10:1, standardizovaný na 30% obsah kyselin boswellových, výtažek z konjakového kořene (Amorphophallus konjac), standardizovaný na 95% obsah glukomananů, ASTRAGIN® – patentovaný přípravek z výtažku ze ženšenu nepravého (Panax notoginseng) a kozince blanitého (Astragalus membranaceus).

Obsah složek v denní dávce
50 ml

SUNFIBER®
3,6 g

FIBREGUM***
1 g

Pektiny z citrusových plodů
150 mg

Boswellin® *
100 mg

Výtažek z kořene konjaku
50 mg

AstraGin®
35 mg

Celkový obsah vlákniny
4,3 g
 
Skladování:
Skladujte při pokojové teplotě mimo dosah malých dětí. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. Doplněk stravy DuoLife je přírodní produkt, a proto chuť a konzistence jednotlivých šarží se může lišit podle ročního období a surovin použitých při výrobě. Případná usazenina je přírodního původu, jedná se jev typický pro tyto výrobky. Před použitím protřepejte, aby se rozpustily usazeniny.
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

chlorofil orig
Novinka Tip
800 Kč
843 Kč (–5 %)
701
myblood orig
Novinka
1 165 Kč
1 227 Kč (–5 %)
713