Duolife Vita C 750 ml přírodní Vitamín C

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Dočasně nedostupné
Možnosti doručení
863 Kč –5 % 819 Kč
Duolife Vita C 750 ml přírodní Vitamín C
vitaC orig
Novinka Tip
863 Kč –5 %
Rychlá expedice
Rychlá expedice
Zásilku pro Vás odbavíme do 24h od objednání
Ověřený eshop
Ověřený eshop
Tradice přes 14 let a stovky ověřených recenzí mluví za vše.

DuoLife VITA C – 100% přírodní, komplexní vitamín C, který splňuje požadavky těch, kdo hledají produkt doplňující nedostatek vitamínů a minerálů v organismu. Je to jediný plně přírodní vitamin C, který svou výjimečnou formou umožňuje dodat 100 % poptávky těla po tomto vitamínu. Podporuje tím udržení optimálního stavu organismu a imunologického systému. Vitamin C je zdroj zdraví, energie a dobré nálady, výhradně však pod podmínkou, že není žádným způsobem modifikován, proto udržuje svou přírodní povahu – tak jako v případě DuoLife Vita C.

Stáhněte si kompletní informační leták: DuoLife VITA C - vzdělávací karta

Hledáte více informací? Zde je kompletní produktová stránka výrobku DuoLife VITA C.

Duolife VITA C – dávkování: 25-50 ml/denně; 25 ml = 363,50 mg vitamínu C (454% RHP*)

Složení: šťáva z plodů šípkové růže, šťáva z pyré z plodů aceroly, extrakt z plodů aceroly se standardizovaným obsahem 50 % vitamínu C, extrakt z plodů Camu Camu.

vita-c-slozeni

Acerola je jedním z nejbohatších zdrojů vitaminu C. Jeden její plod obsahuje tolik přírodního vitaminu C jako kilogram citronů. Považuje se rovněž za silný antioxidant.

Šípková růže obsahuje 30-40krát více vitaminu C než citrusy, které jsou známé svým bohatstvím na vitamin C. Plody šípkové růže jsou nenahraditelným zdrojem snadno vstřebatelných vitaminů, organických kyselin, minerálních solí a antioxidantů, působí podpůrně na celý organismus.

Plody Camu Camu jsou opravdová studnice přírodních vitaminů. Obsahují nejméně 2 500 mg přírodního vitaminu C na 100 g, což tvoří téměř 2 % jejich vlastní hmotnosti. Navíc jsou plody Camu Camu bohaté na antioxidanty podporující celý imunologický systém.


Kdy konzumovat?

Každý člověk musí stále přijímat vitamín C ve stravě, protože jako u každého typického vitamínu si jej lidský organismus nevyrábí. Jeho nedostatek může přispívat k poklesu obranyschopnosti, energie a mnoha nemocem. Prvními známkami nedostatku vitamínu C jsou mj. rychlá únava, nechutenství, náchylnost ke vzniku modřin, krvácivost dásní, bolesti kloubů a svalů.

V období větší potřeby vitamínu C, tedy na podzim a v zimě, které je příznivé pro vznik nachlazení, a také při oslabení organismu během virových infekcí a během rekonvalescence je vhodné zvýšit přísun tohoto cenného vitamínu pomocí vhodných doplňků stravy.

Jakým způsobem?

Nejlepší volbou je přírodní vitamín C v tekuté formě – DuoLife VITA C, který obsahuje nejen přírodní kyselinu askorbovou, ale také cenné přírodní „biologické pozadí“, které tvoří mj. bioflavonoidy, karotenoidy, rostlinné enzymy, zinek, hořčík, vitamíny B2 a B6. V takové podobě a ve svém přirozeném komplexním okolí je vstřebávání vitamínu C lepší a efektivnější. 

Čím se DuoLife Vita C vyznačuje?

  • Tekutá forma, která je nejbližší té, ve které se vitamín C vyskytuje v přírodě, usnadňuje jeho uvolňování a vstřebávání do krevního oběhu. Zvýšená absorpce se pak projevuje účinnější distribucí na místa působení.
  • Trvanlivost přípravku zajištěna metodou IHHP™ by DuoLife – (Innovation High Hydrostatic Process™ by DuoLife) založenou na koncepci „minimálního zpracování”. Výhodou této metody je vysoká zdravotní kvalita a trvanlivost přípravku a také uchování přirozených výživových i senzorických vlastností oproti výrobkům stabilizovaným klasickým způsobem. Použitý technologický proces probíhá při nízké teplotě (pro ochranu aktivních složek) a je založen na synergickém působení mnoha faktorů zajišťujících trvanlivost, což umožňuje udržet nejvyšší kvalitu produktu bez použití konzervačních látek.
  • 100% přírodní složky a 100 % jejich obsahu v přípravku – DuoLife Vita C je kompozicí výtažků a šťáv z ovoce přirozené bohatého na vitamín C, které současně tvoří komplexní biologické pozadí zaručující vysokou vstřebatelnost a účinnost.
  • Receptura zohledňující synergické a antagonistické účinky jednotlivých složek.
  • Produkt NEOBSAHUJE konzervanty, stabilizátory chuti a JE BEZ GMO – suroviny použité pro jeho výrobu NEPOCHÁZEJÍ z geneticky modifikovaných rostlin.
  • Produkt NEOBSAHUJE lepek – je vhodný pro lidi s alergií na lepek.
  • Speciální láhev ze skla pro farmaceutické účely – tmavé sklo chrání před světlem a výkyvy teploty, je odolné proti uvolňování do přípravku rozpustných minerálních látek z vnitřního povrchu.
  • Koncentrované složení – komfortní užívání jenom jednou denně.

Výrobce: DuoLife S.A.

Skladování:

Skladujte při pokojové teplotě mimo dosah malých dětí. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. Doplněk stravy DuoLife je přírodní produkt, a proto chuť a konzistence jednotlivých šarží se může lišit podle ročního období a surovin použitých při výrobě. Případná usazenina je přírodního původu, jedná se jev typický pro tyto výrobky. Před použitím protřepejte, aby se rozpustily usazeniny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

myblood orig
Novinka
DuoLife Moje Krev 750ml
Dočasně nedostupné
1 136 Kč
1 196 Kč (–5 %)
713
fiber orig
Novinka
912 Kč
960 Kč (–5 %)
715
my mind orig
Novinka
DuoLife My Mind 750ml
Dočasně nedostupné
1 308 Kč
1 377 Kč (–5 %)
716
obr
Novinka Tip
DuoLife My Gastrin 750ml
Dočasně nedostupné
950 Kč
1 001 Kč (–5 %)
714