DuoLife Keratin Hair Complex 750ml

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
4.4.2023
Kód: 710
1 195 Kč
DuoLife Keratin Hair Complex 750ml
3a8085606b35d1e70055010808940020059b3090 orig
Novinka Tip
Rychlá expedice
Rychlá expedice
Zásilku pro Vás odbavíme do 24h od objednání
Ověřený eshop
Ověřený eshop
Tradice přes 14 let a stovky ověřených recenzí mluví za vše.

DuoLife Keratin Hair Komplex – 100% přírodní doplněk stravy v kapalné formě na bázi keratinu a přírodních složek rostlinného původu. Má mezinárodní patenty.

Použité složky jsou 100% přírodní a byly klinicky ověřeny. Jejich účinnost byla potvrzena testy na růst a kondici vlasů. Suroviny použité v procesu formulace mají potvrzenou účinnost v případě perorálního použití; prostředek je určen pro ženy i muže.

Podrobnou produktovou stránku výrobku najdete zde: DuoLife Keratin Hair Komplex 750ml

Pro další podrobné informace si prosím stáhněte vzdělávací kartu produktu: DuoLife Keratin Hair Komplex - vzdělávací karta
 
DuoLife KERATIN HAIR COMPLEX je 100% přírodní doplněk stravy vyvinutý pro udržení co nejlepšího kondice vlasů, pokožky a nehtů. Složení patentovaných, standardizovaných a klinicky otestovaných látek bohatých na antioxidanty, vitamíny a aminokyseliny přispívá k povzbuzení růstu vlasů a nehtů a podporuje přirozené funkce pokožky.
 
To, že nám vlasy vypadávají každý den, je přirozený fyziologický proces. Pokud ale jejich množství přesáhne 100 vlasů denně a takovéto nadměrné vypadávání se udržuje déle než několik týdnů, znamená to, že došlo ke zhoršení jejich stavu. Příčin vypadávání vlasů je celá řada – nevhodná strava, stres, kouření, minulá a současná
onemocnění, hormonální poruchy, léky – to jsou ty nejčastější z nich. Také nehty a pokožka trpí v důsledku výše uvedených důvodů; plošky nehtů se ztenčují, stávají se křehké a lámavé, pokožka ztrácí svou pevnost a odolnost – objevují se vrásky, na intenzitě nabírá akné, hůře se hojí rány.
 
V každém z těchto případů může lepší stav vlasů, pokožky a nehtů podpořit správná a vyvážená strava a vhodné doplňky.
 
DuoLife KERATIN HAIR COMPLEX obsahuje rostlinné výtažky a šťávy bohaté na antioxidanty a solubilizovaný keratin, který dodává organismu cenné aminokyseliny. Pomáhá chránit a opravovat poškozené vlasy, nehty a pokožku.
 

Proč je keratin obsažený v preparátu solubilizovaný?

Keratin je bílkovina, která je hlavním stavebním prvkem vlasů a nehtů. Je ale fyziologicky nerozpustná ve vodě a nevstřebává se z trávicího ústrojí. Proto se ústní cestou užívají produkty její degradace, které jsou rozpustné ve vodě a jsou označovány jako solubilizovaný nebo hydrolyzovaný keratin. Takových keratin si udržuje aminokyselinový profil výchozí bílkoviny, včetně velkého množství cenných sírových aminokyselin. Všechny aminokyseliny jsou vstřebávány po podání ústy a jsou přírodním stavebním prvkem pro keratin vlasů a nehtů.

Víte, jak rostou vlasy?

Vlasy jsou produktem pokožky. Za svou schopnost růst vděčí vlasové cibulce, která je zahloubena v pokožce a je jedinou živou součástí vlasu. Cibulka je na dně vlasového váčku a tvoří ji buňky zárodečné matrix, které obklopují vlasový váček; vlasový váček obsahuje nervy a je prokrvený. Správně fungující buňky matrix produkují
keratinocyty, které tvoří vlas. Růst vlasů probíhá cyklicky. Každý vlasový váček funguje tři až více než deset let a pak odpočívá; cyklus života vlasového váčku se skládá z následujících tří fází:

  1. ANAGEN – aktivní fáze růstu vlasu. V jejím průběhu buňky matrix ve vlasovém váčku se intenzivně dělí, aby vytvořily nový vlas.
  2. KATAGEN – přechodná fáze růstu vlasu. U lidí se zdravými vlasy se kolem 80 % vlasů nachází v anagenní fázi, 1% v ketagenní fázi a 19 % v telogenní fázi. Vlas je vytlačován k povrchu pokožky.
  3. TELOGEN – fáze odpočinku. Vlasový váček odpočívá a vlas pomalu vystupuje z pokožky. Nejčastěji opouští cibulka vlasový váček sama, někdy ale je vytlačovaná novým vlasem v anagenní fázi.

U lidí se zdravými vlasy se kolem 80 % vlasů nachází v anagenní fázi, 1 % v ketagénní fázi a 19 % v telogenní fázi. Nadměrné vypadávání vlasů je spojeno s poruchou rovnováhy mezi jednotlivými fázemi jejich růstu..


Výrobce: DuoLife S.A.
 
Složení: pyré z plodů kvajávy, šťáva z plodů malin, kombinace výtažku z černé rýže a květů opuncie mexické standardizovaná na obsah antokyanů (250 mg/50 ml), výtažek z plodů angreštu indického standardizovaný na obsah vitamínu C, výtažek z organických hrachových výhonků (100 mg/50 ml), solubilizovaný keratin (100 mg/50 ml), výtažek z listů kopřivy dvoudomé (70 mg/50 ml), výtažek z hroznových jader standardizovaný na obsah polyfenolů (50 mg/50 ml), výtažek z byliny přesličky rolní (50 mg/50 ml).
 
Neobsahuje konzervační látky ani geneticky modifikované složky.
 
Dávkování: 25-50 ml 1x denně před jídlem. Před každým použitím protřepejte. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.
 
Skladování: výrobek skladujte v pokojové teplotě mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v ledničce a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. S ohledem na skutečnost, že doplněk stravy DuoLife je přírodním produktem, se mohou chuť a konzistence jeho jednotlivých šarží lišit v závislosti na ročním období a surovinách, které byly použity k výrobě. Případný sediment je tvořen přírodními složkami a je procesem typickým pro výrobky tohoto typu. Pro rozptýlení sedimentu před použitím protřepejte.
 
Bezpečnostní opatření: v případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku výrobku. Neužívejte v těhotenství a při kojení.
 
Výživové hodnoty na 100 ml:

Energie
39 kcal/166kJ

Bílkoviny 
0,6g

Sacharidy
8,2g

Tuky
<0,1 g
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

collagen orig
Novinka
865 Kč
711
chlorofil orig
Novinka Tip
650 Kč
701
myblood orig
Novinka
995 Kč
713
obr
Novinka Tip
950 Kč
714