DuoLife Keratin Hair Complex 750ml

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení
1 415 Kč –5 % 1 344 Kč
DuoLife Keratin Hair Complex 750ml
3a8085606b35d1e70055010808940020059b3090 orig
Novinka Tip
1 415 Kč –5 %
Rychlá expedice
Rychlá expedice
Zásilku pro Vás odbavíme do 24h od objednání
Ověřený eshop
Ověřený eshop
Tradice přes 14 let a stovky ověřených recenzí mluví za vše.

DuoLife Keratin Hair Komplex – 100% přírodní doplněk stravy v kapalné formě na bázi keratinu a přírodních složek rostlinného původu. Má mezinárodní patenty.

Použité složky jsou 100% přírodní a byly klinicky ověřeny. Jejich účinnost byla potvrzena testy na růst a kondici vlasů. Suroviny použité v procesu formulace mají potvrzenou účinnost v případě perorálního použití; prostředek je určen pro ženy i muže.

Podrobnou produktovou stránku výrobku najdete zde: DuoLife Keratin Hair Komplex 750ml

Pro další podrobné informace si prosím stáhněte vzdělávací kartu produktu: DuoLife Keratin Hair Komplex - vzdělávací karta
 
DuoLife KERATIN HAIR COMPLEX je 100% přírodní doplněk stravy vyvinutý pro udržení co nejlepšího kondice vlasů, pokožky a nehtů. Složení patentovaných, standardizovaných a klinicky otestovaných látek bohatých na antioxidanty, vitamíny a aminokyseliny přispívá k povzbuzení růstu vlasů a nehtů a podporuje přirozené funkce pokožky.
 
To, že nám vlasy vypadávají každý den, je přirozený fyziologický proces. Pokud ale jejich množství přesáhne 100 vlasů denně a takovéto nadměrné vypadávání se udržuje déle než několik týdnů, znamená to, že došlo ke zhoršení jejich stavu. Příčin vypadávání vlasů je celá řada – nevhodná strava, stres, kouření, minulá a současná
onemocnění, hormonální poruchy, léky – to jsou ty nejčastější z nich. Také nehty a pokožka trpí v důsledku výše uvedených důvodů; plošky nehtů se ztenčují, stávají se křehké a lámavé, pokožka ztrácí svou pevnost a odolnost – objevují se vrásky, na intenzitě nabírá akné, hůře se hojí rány.
 
V každém z těchto případů může lepší stav vlasů, pokožky a nehtů podpořit správná a vyvážená strava a vhodné doplňky.
 
DuoLife KERATIN HAIR COMPLEX obsahuje rostlinné výtažky a šťávy bohaté na antioxidanty a solubilizovaný keratin, který dodává organismu cenné aminokyseliny. Pomáhá chránit a opravovat poškozené vlasy, nehty a pokožku.
 

Proč je keratin obsažený v preparátu solubilizovaný?

Keratin je bílkovina, která je hlavním stavebním prvkem vlasů a nehtů. Je ale fyziologicky nerozpustná ve vodě a nevstřebává se z trávicího ústrojí. Proto se ústní cestou užívají produkty její degradace, které jsou rozpustné ve vodě a jsou označovány jako solubilizovaný nebo hydrolyzovaný keratin. Takových keratin si udržuje aminokyselinový profil výchozí bílkoviny, včetně velkého množství cenných sírových aminokyselin. Všechny aminokyseliny jsou vstřebávány po podání ústy a jsou přírodním stavebním prvkem pro keratin vlasů a nehtů.

Víte, jak rostou vlasy?

Vlasy jsou produktem pokožky. Za svou schopnost růst vděčí vlasové cibulce, která je zahloubena v pokožce a je jedinou živou součástí vlasu. Cibulka je na dně vlasového váčku a tvoří ji buňky zárodečné matrix, které obklopují vlasový váček; vlasový váček obsahuje nervy a je prokrvený. Správně fungující buňky matrix produkují
keratinocyty, které tvoří vlas. Růst vlasů probíhá cyklicky. Každý vlasový váček funguje tři až více než deset let a pak odpočívá; cyklus života vlasového váčku se skládá z následujících tří fází:

  1. ANAGEN – aktivní fáze růstu vlasu. V jejím průběhu buňky matrix ve vlasovém váčku se intenzivně dělí, aby vytvořily nový vlas.
  2. KATAGEN – přechodná fáze růstu vlasu. U lidí se zdravými vlasy se kolem 80 % vlasů nachází v anagenní fázi, 1% v ketagenní fázi a 19 % v telogenní fázi. Vlas je vytlačován k povrchu pokožky.
  3. TELOGEN – fáze odpočinku. Vlasový váček odpočívá a vlas pomalu vystupuje z pokožky. Nejčastěji opouští cibulka vlasový váček sama, někdy ale je vytlačovaná novým vlasem v anagenní fázi.

U lidí se zdravými vlasy se kolem 80 % vlasů nachází v anagenní fázi, 1 % v ketagénní fázi a 19 % v telogenní fázi. Nadměrné vypadávání vlasů je spojeno s poruchou rovnováhy mezi jednotlivými fázemi jejich růstu..


Výrobce: DuoLife S.A.
 
Složení: pyré z plodů kvajávy, šťáva z plodů malin, kombinace výtažku z černé rýže a květů opuncie mexické standardizovaná na obsah antokyanů (250 mg/50 ml), výtažek z plodů angreštu indického standardizovaný na obsah vitamínu C, výtažek z organických hrachových výhonků (100 mg/50 ml), solubilizovaný keratin (100 mg/50 ml), výtažek z listů kopřivy dvoudomé (70 mg/50 ml), výtažek z hroznových jader standardizovaný na obsah polyfenolů (50 mg/50 ml), výtažek z byliny přesličky rolní (50 mg/50 ml).
 
Neobsahuje konzervační látky ani geneticky modifikované složky.
 
Dávkování: 25-50 ml 1x denně před jídlem. Před každým použitím protřepejte. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.
 
Skladování: výrobek skladujte v pokojové teplotě mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v ledničce a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. S ohledem na skutečnost, že doplněk stravy DuoLife je přírodním produktem, se mohou chuť a konzistence jeho jednotlivých šarží lišit v závislosti na ročním období a surovinách, které byly použity k výrobě. Případný sediment je tvořen přírodními složkami a je procesem typickým pro výrobky tohoto typu. Pro rozptýlení sedimentu před použitím protřepejte.
 
Bezpečnostní opatření: v případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku výrobku. Neužívejte v těhotenství a při kojení.
 
Výživové hodnoty na 100 ml:

Energie
39 kcal/166kJ

Bílkoviny 
0,6g

Sacharidy
8,2g

Tuky
<0,1 g
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

collagen orig
Novinka
970 Kč
711
chlorofil orig
Novinka Tip
DuoLife Chlorofyl 750ml
Dočasně nedostupné
779 Kč
821 Kč (–5 %)
701
myblood orig
Novinka
DuoLife Moje Krev 750ml
Dočasně nedostupné
1 136 Kč
1 196 Kč (–5 %)
713