DuoLife My Mind 750ml

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Dočasně nedostupné
Možnosti doručení
1 377 Kč –5 % 1 308 Kč
DuoLife My Mind 750ml
my mind orig
Novinka
1 377 Kč –5 %
Rychlá expedice
Rychlá expedice
Zásilku pro Vás odbavíme do 24h od objednání
Ověřený eshop
Ověřený eshop
Tradice přes 14 let a stovky ověřených recenzí mluví za vše.

DuoLife My Mind je doplněk stravy v tekuté formě, obsahující přírodní složky rostlinného původu včetně patentovaných složek CogniviaTM* a Aronvit®, s inositolem a aktivní formou vitaminu B12 (methylkobalaminem). Přípravek obsahuje látky nejvyšší kvality, které podporují soustředění, paměť a kognitivní procesy u mladých lidí i seniorů. Je důležitým zdrojem vitaminů a mnoha účinných látek obsažených ve standardizovaných rostlinných výtažcích. Zdraví prospěšný účinek složek obsažených v doplňku stravy byl prokázán klinickými studiemi a doložen vědeckými publikacemi.

Kompletní produktová stránka výrobku zde: DuoLife My Mind

Stáhněte si vzdělávací kartu s podrobnostmi o produktu: DuoLife My Mind - vzdělávací karta

Použitá literatura zde.

Proč je vhodné užívat DuoLife My Mind?

Díky vlastnostem složek obsažených v přípravku je účinek podporující paměť, kognitivní procesy a koncentraci pociťován již 1 hodinu po podání jedné dávky preparátu. Účinek následně roste s každým dalším dnem pravidelného užívání doplňku.

DuoLife My Mind je určen jako podpůrný doplněk pro:

 • lidi, kteří chtějí každý den podporovat soustředění, paměť a kognitivní procesy;
 • pracující lidi;
 • lidi, kteří vykonávají duševní činnost, včetně těch, kteří se učí: studenty a žáky;
 • seniory;
 • lidi s poruchami paměti a příznaky demence;
 • lidi s poruchou koncentrace vystavené chronickému stresu;
 • lidi, kteří pečují o optimální stav nervového systému;
 • lidi, kteří zaznamenali pokles energie a vitality;
 • lidi se špatnou náladou.

Čím se odlišuje DuoLife My Mind

1. Podpora paměti1

Přípravek je vyrobený z nejkvalitnějších přírodních rostlinných výtažků a dalších složek rostlinného původu: inositolu a vitaminu B12, které podporují koncentraci, paměť a kognitivní procesy u mladých lidí i seniorů. Složky doplňku stravy DuoLife My Mind podporují paměť a koncentraci a udržují dobrou náladu – tento účinek byl vědecky doložený a prokázaný klinickými studiemi.
 
1platí pro složky
 

2. Složky s klinickými studiemi

 
Látky, které tento přípravek obsahuje, prošly četnými klinickými zkouškami.
 
 • U složky CogniviaTM*bylo provedeno až 7(!) klinických studií dokládajících vliv látky na kognitivní a paměťové funkce u lidí[1-6a], a také na krátkodobou i dlouhodobou paměť.
 • Inositol má antioxidační účinek, chrání neurony, zlepšuje náladu a podporuje energetický metabolismus systému [7].
 • Ginkgo biloba (Ginkgo biloba)má antioxidační vlastnosti a podporuje dobrý stav mozkových cév, čímž přispívá k zlepšení cerebrální cirkulace a podporuje tak zapamatování, pozornost a učení[8]. Zdraví prospěšný účinek ginkgo biloby byl doložen stovkami klinických studií [9,10].
 • Rostlinné výtažky z rozchodnice růžové, klanoprašky čínské a bakopy drobnolisté/brahmi mají adaptogenní vlastnosti, čímž zvyšují schopnost těla přizpůsobit se měnícím se podmínkám prostředí [11] a přispívají k ochraně nervového systému před jeho poškozením. Všechny tři rostlinné výtažky mají vliv na paměť, kognitivní procesy, náladu a duševní pohodu, což je v široké míře podloženo vědeckými poznatky a prokázáno klinickými studiemi [12-18].

3. 100 % přírodních rostlinných výtažků

100% přírodní rostlinné výtažky s přidanými složkami přírodního původu (inositol a vitamin B12), které podporují paměť, kognitivní procesy a koncentraci a přispívají k udržení optimální energie a vitality.

4. Patentovaná složka CogniviaTM*

Patentovaná složka na bázi organického výtažku z listů šalvěje lékařské (Salvia officinalis) 5:1 a organického mikroenkapsulovaného esenciálního oleje z šalvěje levandulolisté (Salvia lavandulifolia). CogniviaTM* je složka s klinicky prokázaným účinkem, která díky svým vlastnostem dokáže zlepšit paměť již první den podávání a tento efekt je posilován s každým dalším dnem užíváním. Studie prokázaly, že esenciální olej z šalvěje levandulolisté zlepšuje náladu, kvalitu a rychlost paměti, zejména dlouhodobé, a výtažek z šalvěje lékařské přispívá k zvýšení soustředění a pozornosti.

obr1

Obrázek č. 1 Studie pracovní paměti – účinky po požití jediné dávky první den studie a po dlouhodobém užívání (alespoň 28 dní). Aplikované kognitivní testy jsou součástí sady testů COMPASS a obsahují: test Corsiho kostek (Corsi Blocks); test numerické pracovní paměti a test přiřazování jména k obličeji. Na základě [1-6a]. NS = results not significant/nevýznamné výsledky.

5. Účinek již 1 hodinu po podání díky patentované složce CogniviaTM

Klinické studie potvrzují příznivý vliv složek látky CogniviaTM* na dlouhodobou paměť a kognitivní funkce, který je patrný po podání jediné dávky přípravku již 1 hodinu po užití a může trvat několik hodin.

my-mind-obr2

6. Vyšší účinek při dlouhodobém užívání

Nejnovější poznatky byly zveřejněny v roce 2021 [6] a potvrzují synergický účinek celé látky na kognitivní procesy u mladých lidí i seniorů při jednorázovém podání látky i při užívání po dobu dalších 28 dní.

my-mind-obr3

7. Cognivia App

Účinek složky Cognivia™* obsažené v doplňku stravy DuoLife My Mind na paměť lze nezávisle ověřit pomocí aplikace CogniviaApp. Aplikace je dostupná pro telefony se systémem iOS. Testy v aplikaci jsou totožné s testy provedenými v rámci klinických studií.

Stáhnout aplikaci

8. MecobalActive®** – patentovaná složka vitaminu B12

Patentovaná aktivní forma vitaminu B12 (methylkobalamin) přispívá k normální funkci neuronů a podporuje paměť a kognitivní procesy.
Ve skupině kobalaminů hraje methylkobalamin klíčovou roli při procesech pozornosti a učení [19]. Nedostatek vitaminu B12 je pozorován u lidí trpících poruchami paměti a kognitivními poruchami, přičemž jeho suplementace může u těchto lidí významně podpořit paměť [20,21].
 

9. Aronvit®

Patentovaná složka výtažku z plodů aronie (Aronia melanocarpa) standardizovaná na 25% obsah anthokyanů. Plody aronie obsahují obě složky s cennými antioxidačními vlastnostmi, mj.: antokyany, flavonoly, fenolové kyseliny a třísloviny a také vitaminy (C, B2, B6, E, PP) a minerální látky (Mo, Mn, Cu, B, I, Co). Klinické studie a vědecké poznatky z let 2020–2021 prokázaly, že pravidelné užívání výtažku z aronie má významný vliv na paměť [22,23].
 

10. Gluten Free

Přípravek neobsahuje lepek.
 

11. Less is more

Přípravek neobsahuje přidaná umělá dochucovadla a aromatizující látky, umělá plniva a GMO.
 

12. Synergický účinek

Vhodně zvolené složení látek obsažených v doplňku stravy DuoLife My Mind podporuje optimální paměť, koncentraci a kognitivní procesy. Studie in vivo prokázaly příznivý synergický účinek obou složek látky CogniviaTM*. Studie dokládají, že kombinace obou druhů šalvěje má významně lepší vliv na paměťové procesy než oba druhy užívané samostatně. Tento účinek je také pozorován již po prvním podání látky (1–6 hodin po podání jediné dávky již první den studie) a roste s každým dalším dnem užívání doplňku [24].
 
my-mind-obr4
 

13. Vegan

Vhodné pro vegany a vegetariány.
 
*CogniviaTM je ochranná známka společnosti Nexira.
** MecobalActive® je ochranná známka společnosti HEALTHTECH BIO ACTIVES, S.L.U.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

vitaC orig
Novinka Tip
819 Kč
863 Kč (–5 %)
702