Provizní systém

Jak funguje náš provizní systém?

Provizní systém je určen pro zájemce o propagaci našich služeb, kteří na základě doporučování pomocí odkazů na naše stránky přivádějí nové zákazníky. Z objednávky, kterou takový zákazník u nás uskuteční (a zaplatí) obdrží náš provizní partner domluvenou provizi.

  • Počáteční marže provizního partnera je 6% z ceny zaplacené objednávky.
  • Přístup přes Váš odkaz si budeme pamatovat 14 dní (pokud do této doby zákazník objedná, připíšeme Vám provizi).
  • Odkazy a bannery, které můžete použít k propagaci na naše stránky, najdete v administraci.
  • K zahájení spolupráce Vám stačí chuť propagovat náš obchod a krátká registrace do Provizního systému.

Provizní systém je vhodný pro ty, kteří se nechtějí zabývat fyzickým prodejem našich produktů (vyřizovat svoje objednávky, balit balíčky, případně prodávat naše produkty ve vlastní provozovně), ale kteří chtějí pomocí internetových stránek propagovat naše produkty pomocí odkazů.

Produkty v takovém případě nemáte u sebe, nekupujete si je tedy od nás předtím, než je prodáte. Pouze jakoukoli elektronickou formou doporučujete naše produkty ve svém okolí. Můžete si např. zřídit webové stránky, psát články nebo propagovat naše produkty na Facebooku. Pokud přes vaše odkazy dorazí zákazník, který si u nás objedná a zaplatí, dostanete z takové objednávky provizi. Výhodou je zde to, že nepotřebujete manipulovat se zbožím, pouze k nám přivádíte potencionální zákazníky. nevýhodou jsou nižší marže oproti velkoobchodnímu partnerovi (což je pochopitelné, protože s prodejem máte o dost méně práce). Získanou provizi vám buď vyplatíme a nebo ji můžete použít jako slevu na nákup v našem obchodě.

Pozor: Provizní systém neslouží k získávání provizí za vlastní objednávky. Pokud takové chování zjistíme, vyhrazujeme si právo na zrušení naší spolupráce a smazání provizního účtu bez náhrady. 

Pokud ale vlastníte provozovnu nebo eshop a máte zájem o prodej našich produktů, bude pro Vás výhodnější druhá forma spolupráce, tj. Velkoobchodní partner. Více informací získáte pod odkazem Velkoobchodní spolupráce.

Přihlášení do provizního programu

Nemůžete vyplnit toto pole