Velkoobchodní spolupráce

VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE PŘI PRODEJI ZELENÝCH POTRAVIN

velkoobchodní spoluprácePokud provozujete prodejnu zdravé výživy, lékárnu nebo e-shop zaměřený na zdravou výživu a chtěli byste zařadit kvalitní mladý ječmen, chlorellu i ostatní zelené potraviny do své nabídky, a nebo se „jen“ zajímáte o zelené potraviny a rádi byste je nabízeli ve svém okolí, potom právě pro Vás nabízíme možnost velkoobchodní spolupráce.

Rádi se postaráme o zásobování a Vaše zviditelnění na Internetu, nabízíme férové jednání a dlouhodobou spolupráci.

 

PROČ S NÁMI?

 • Máme pouze kvalitní produkty, ke kterým máte k dispozici všechny podrobnosti.
 • Jsme přímí dovozci, nabízíme proto zajímavé velkoobchodní slevy.
 • Objednávku vyřídíme rychle – odesíláme hned druhý den.
 • Jsme plátci DPH.
 • Všechny produkty mají EAN kódy pro rychlé načtení Vaší čtečkou.
 • V případě aktivní spolupráce poskytujeme marketingovou podporu.
 • Poštovné zdarma od 3500 Kč

NABÍZÍME DVĚ FORMY SPOLUPRÁCE

1. Samostatný obchodník - velkoobchodní spolupráce

Klasická forma velkoobchodní spolupráce, kdy si objednáváte zboží podle potřeby za velkoobchodní ceny, platíte za něj na dobírku nebo převodem a následně si zboží prodáváte ve své prodejně nebo ve svém okolí (produkty tak máte fyzicky u sebe). Výhodou jsou při tomto druhu spolupráce výrazně vyšší marže. Nevýhodou potom nutnost manipulace se zbožím, jeho uskladnění, expedice vašim zákazníkům a platba za zboží dříve, než ho prodáte.

Pokud máte zájem o velkoobchodní spolupráci, kontaktujte nás prosím pomocí formuláře níže. Zašleme Vám následně všechny podrobnosti nutné k tomu, abyste mohli přínosy naší spolupráce posoudit a rozhodnout se, zda je pro Vás výhodná.

2. Doporučovatel - partner Provizního systému - Affiliate partner

Provizní systém je určen pro zájemce o propagaci našich služeb, kteří na základě doporučování pomocí odkazů na naše stránky přivádějí nové zákazníky. Z objednávky, kterou takový zákazník u nás uskuteční (a zaplatí), obdrží náš provizní partner domluvenou provizi.

 • Počáteční marže provizního partnera je 6% z ceny zaplacené objednávky.
 • Přístup přes Váš odkaz si budeme pamatovat 30 dní (pokud do této doby zákazník objedná, připíšeme Vám provizi).
 • Odkazy a bannery, které můžete použít k propagaci na naše stránky, najdete v administraci.
 • K zahájení spolupráce Vám stačí chuť propagovat náš obchod a krátká registrace do Provizního systému.

Provizní systém je vhodný pro ty, kteří se nechtějí zabývat fyzickým prodejem našich produktů (vyřizovat svoje objednávky, balit balíčky, případně prodávat naše produkty ve vlastní provozovně), ale kteří chtějí pomocí internetových stránek propagovat naše produkty pomocí odkazů.

Produkty v takovém případě nemáte u sebe, nekupujete si je tedy od nás předtím, než je prodáte. Pouze jakoukoli elektronickou formou doporučujete naše produkty ve svém okolí. Můžete si např. zřídit webové stránky, psát články nebo propagovat naše produkty na Facebooku. Pokud přes vaše odkazy dorazí zákazník, který si u nás objedná a zaplatí, dostanete z takové objednávky provizi. Výhodou je zde to, že nepotřebujete manipulovat se zbožím, pouze k nám přivádíte potenciální zákazníky. nevýhodou jsou nižší marže oproti velkoobchodnímu partnerovi (což je pochopitelné, protože s prodejem máte o dost méně práce). Získanou provizi vám buď vyplatíme a nebo ji můžete použít jako slevu na nákup v našem obchodě.

Pozor: Provizní systém neslouží k získávání provizí za vlastní objednávky. Pokud takové chování zjistíme, vyhrazujeme si právo na zrušení naší spolupráce a smazání provizního účtu bez náhrady. 

V případě zájmu o registraci do Provizního systému stačí krátká registrace zde: Provizní systém.


Pokud potřebujete jakékoliv další informace, případně máte zájem o velkoobchodní spolupráci, stačí nezávazně vyplnit tento formulář a ozveme se Vám.

Případně kontaktujte pana Tomáše Matějku (email: obchod@zelene-zdravicko.cz, tel.: 604 617 184), který Vám sdělí všechny podrobnosti a zodpoví Vaše případné dotazy.

KONTAKTUJTE NÁS NEZÁVAZNĚ JEŠTĚ DNES, POSKYTNEME VÁM VŠECHNY INFORMACE O MOŽNOSTECH SPOLUPRÁCE.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: