Kuchyňské prkénko Magnus, špalíkové

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení
4 990 Kč
Kuchyňské prkénko Magnus, špalíkové
magnus1
Novinka
Rychlá expedice
Rychlá expedice
Zásilku pro Vás odbavíme do 24h od objednání
Ověřený eshop
Ověřený eshop
Tradice přes 14 let a stovky ověřených recenzí mluví za vše.

Tomuto prkénku dal název slavný norský šachista Magnus Carlsen, který je mimo jiné od roku 2013 mistrem světa v šachu. Na kuchyňském prkénku asi šachy hrát nebudete, ale věřte, že jde také o mistrovské dílo s důrazem na kvalitní zpracování, které Vám bude v kuchyni nejen prakticky k ruce, ale bude dělat parádu a budou Vám ho závidět všichni, kterým ho ukážete. 

Prkénko je vyrobeno ze dvou velmi luxusních dřevin. Tmavou barvu tvoří dřevo amerického ořechu, které je velmi odolné a díky velmi tmavé barvě dodává produktům šmrnc a nezaměnitelnost. Světlé dřevo je z kanadského javoru, který je díky své kresbě krásným světlým protějškem k jakémukoliv tmavému dřevu. 

Toto prkénko má dostatečnou tloušťku na jakoukoliv kuchyňskou přípravu. Díky odtokové drážce na tekutiny na něm můžete zpracovávat maso, ale je ideální i na zeleninu. Práce s ním bude díky madlům velmi pohodlná a díky protiskluzovým nožičkám nebude nikam samovolně cestovat. Pro svou špalíkovou strukturu je rovněž velmi odolné a přátelské k nožům. Pokud si budete přát prkénko bez gumových nožiček, napište nám to prosím do objednávky a vyrobíme prkénko přímo pro Vás.

Velikost: 34cm x 43cm x 4cm

Max. rozměrová odchylka:

  • šířka: +/- 1cm
  • výška +/- 2mm

Hmotnost: cca 3,8kg

Prkénko je ošetřeno minerálním olejem schváleným pro styk s potravinami, včelím voskem a je připraveno k použití. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty