Dubové prkénko Dubák XXL, špalíkové

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Dočasně nedostupné
Možnosti doručení
2 790 Kč
Dubové prkénko Dubák XXL, špalíkové
dubak1
Novinka
Rychlá expedice
Rychlá expedice
Zásilku pro Vás odbavíme do 24h od objednání
Ověřený eshop
Ověřený eshop
Tradice přes 14 let a stovky ověřených recenzí mluví za vše.

Dubové dřevo je pokládáno za dřevo králů, patří od nepaměti k nejžádanějším dřevinám a díky výrazným dřeňovým paprskům je nezaměnitelné, jedinečné a neopakovatelné. Nábytek vyrobený z dubu je velmi trvanlivý, pevný a díky kresbě dubového dřeva i velmi krásný.

Dub z našich českých dřevin nejdéle vzdoruje nejen povětrnostním podmínkám, ale i střídání vlhka a sucha. Vyráběly se z něj sudy, mlýnská kola, hamry, piloty k mostům i lávky. Je proto oblíbenou dřevinou i pro tvorbu kuchyňských pomůcek včetně prkének, která také přijdou často do styku s vlhkostí.

Při práci na dubovém prkénku může dojít při delším styku dřeva se železem (např. nožem nebo litinovým nádobím) k zabarvení dubového dřeva. Proto pro práci na dubovém prkénku doporučujeme používat nerezové nože i nádobí.   

Jde o špalíkové prkénko, které je tedy velmi odolné a přátelské k nožům (nože se netupí). Pro svou tloušťku může sloužit jako hlavní kuchyňské prkénko na hrubší práce s masem i ostatními potravinami. Uvítáte i odtokovou drážku pro odvod tekutin, kterou vybavujeme všechna naše silnější prkénka, a protiskluzové gumové nožičky, díky kterým je prkénko při práci stabilnější a necestuje samovolně po kuchyňské lince. Pokud si budete přát prkénko bez nožiček, napište nám to prosím do objednávky a vyrobíme prkénko přímo pro Vás. Potěší Vás i boční madla, která jsou pro tato velká a těžší prkénka neocenitelná.

Velikost: 41cm x 33cm x 5cm

Max. rozměrová odchylka:

  • šířka: +/- 1cm
  • výška +/- 2mm

Hmotnost: cca 5,1kg

Prkénko je ošetřeno minerálním olejem a včelím voskem a připraveno k použití. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty