Dárkový poukaz

Pokud hledáte ideální a zdraví prospěšný dárek a nejste si jisti, co přesně obdarovanému na našich stránkách vybrat, máme právě pro Vás připraven dárkový poukaz. Můžete ho zakoupit v libovolném množství.

Obdarovanému uděláte zcela jistě radost už jen tím, že myslíte na jeho zdraví. On sám si následně na našich stránkách může zakoupit zboží, které si sám vybere. Vybírat lze z celého našeho sortimentu a to by v tom byl čert, aby se objevil někdo, kdo by si něco zajímavého, zdravého a čistě přírodního z naší nabídky nevybral.

Darkovy_poukaz_VZOR

Darkovy_poukaz_SK_VZOR

 

JAKÉ POUKAZY NABÍZÍME?

Poukaz má standardně hodnotu 500 Kč nebo 20 EUR, v případě zájmu můžeme vystavit dárkový poukaz na libovolnou hodnotu. V takovém případě nás prosím kontaktujte ještě před provedením objednávky.

Dárkový poukaz je platný 1 rok od zakoupení a obdarovaný ho uplatní jednoduše tak, že jeho unikátní kód napíše do formuláře spolu s objednávkou.

Standardně zasíláme dárkové poukazy elektronicky, nicméně v případě potřeby je možné zaslat dárkový poukaz v zalaminované verzi i poštou.