Herbal Body Care 50 ml

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Možnosti doručení
95 Kč
Herbal Body Care 50 ml
herbal body care
Novinka Tip
Rychlá expedice
Rychlá expedice
Zásilku pro Vás odbavíme do 24h od objednání
Ověřený eshop
Ověřený eshop
Tradice přes 14 let a stovky ověřených recenzí mluví za vše.

DuoLife Anitbacterial Clean Hands Gel je kosmetický přípravek ve formě gelu s antibakteriálními účinky určený pro péči o ruce. Kosmetický přípravek má ochranné a antibakteriální vlastnosti a pomáhá omezovat šíření patogenních mikroorganismů. Antibakteriální gel DuoLife Clean Hands poskytuje komplexní péči a ochranu pro pokožku Vašich rukou. Mimo jiné obsahuje také cenné éterické oleje a mentol.

Účinně chrání až 8 hodin. Má ochranné a antibakteriální vlastnosti a pomáhá omezovat šíření patogenních mikroorganismů (Vonné oleje obsažené v přípravku mají vědecky prokázané antibakteriální, antivirové a antifungální vlastnosti).

herbal-body-care-vlastnosti

Kdy je vhodné použít antibakteriální gel?


  • Před jídlem
  • Před a po péči o nemocné
  • Před dotknutím dítěte
  • Při cestování nebo po použití veřejné dopravy
  • Po kontaktu s povrchy na veřejných místech
  • Po použití toalety
  • Po kontaktu se zvířaty
  • Po návštěvě nemocnice
  • Po provedení domácích prací, jako je čištění, vysávání, odstraňování odpadu atd.

 

DuoLife Antibacterial Clean Hands Gel je gel s antibakteriálním účinkem pro péči o pokožku rukou. účinně chrání, na rukou se udržuje až 8 hodin, zatímco většina přípravků působí do okamžiku, než se vypaří z pokožky, tedy obvykle do 30 sekund.

herbal-body-care-vlastnosti2

Obsahuje 5 éterických olejů


etericke-oleje-1

etericke-oleje-2

Výrobce: DuoLife S.A.

Způsob použití: Naneste tenkou vrstvu na kůži dlaní a důkladně rozetřete. Vyčkejte až do se přípravek zcela vstřebá. Nesmývejte.

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě.

Složení: voda, propylenglykol, olej ze semen slunečnice, bylinný olej z levandule lékařské, olej z listů rozmarýnu lékařského, olej z listů kajeputu střídavolistého, olej z pelargonie vonné, olej z citronové trávy, glycerin, AcylateslaCycerin Carbomer, Parfém/Vůně, Geraniol, Limonen, Linalool, Fenoxyethanol, Hydroxid sodný

Produkt nepoužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoliv ze složek.


Hydroxid sodný - V kosmetických přípravcích jej můžeme najít např. v šamponech, mýdlech, sprchových gelech, krémech nebo také v lacích na nehty. Používá se zejména k úpravě pH produktu. V kosmetickém průmyslu se používá velmi nízká koncentrace.

Glycerin - Glycerin (též glycerol) je čirá tekutina bez zápachu, patří mezi nejpoužívanější složky v kosmetickém průmyslu. Jedná se o přirozeně se vyskytující alkoholovou sloučeninu. Hlavní funkcí glycerinu je hydratace a zjemnění/změkčení pokožky. Vykazuje vysokou hygroskopii (váže na sebe vlhkost). 

Geraniol - Geraniol je přirozeně se vyskytující látka, kterou najdeme v mnoha rostlinách (například geranium, citronela nebo ylang ylang). Používá se především pro svou sladce růžovou vůni. Jedná se o přírodní produkt, lze ho ale vytvořit i synteticky.

Limonen - Limonene je přirozeně se vyskytující látka, kterou najdeme v mnoha rostlinách. Ve většině přípravků ho najdeme v přírodní podobě, lze ho ale vyrobit i synteticky. Ve složení certifikované přírodní a bio kosmetiky se s touto látkou setkáte nejčastěji na konci INCI, kde figuruje jako přirozená součást některého esenciálního oleje.

Linalool - Linalool je přirozeně přítomen téměř ve všech éterických olejích, ve více či méně silné koncentraci. Je bezbarvý, má jemný, čerstvý, květinový zápach podobný konvalinkám. Pokrývá cca 30 % složení levandulového éterického oleje. Dalšími jeho zdroji jsou koriandr, bazalka, petitgrain, tymián thymol, tymián linalool, neroli, tymián thujanol, bergamot nebo šalvěj muškátová.

Fenoxyethanol - Phenoxyethanol je olejovitá, lehce lepkavá kapalina vonící po růžích. Používá se jako konzervační látka v široké škále kosmetických přípravků a jako stabilizátor v parfémech a mýdlech. Je vysoce účinný v prevenci růstu plísní, bakterií a kvasinek, které by mohly způsobit znehodnocení produktu. Používá se v pleťových produktech (podkladové báze a hydratační krémy), vlasové péči (šampony, kondicionéry, vlasové gely) i dekorativní kosmetice (řasenky, oční stíny a linky, make-upy a pudry). Dále pak i v repelentech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: