Hi5! beeCrunchy - Křupavé cereálie 300g

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Dočasně nedostupné
Možnosti doručení
195 Kč
Hi5! beeCrunchy - Křupavé cereálie 300g
hi5 beCrunchy
Novinka Tip
Rychlá expedice
Rychlá expedice
Zásilku pro Vás odbavíme do 24h od objednání
Ověřený eshop
Ověřený eshop
Tradice přes 14 let a stovky ověřených recenzí mluví za vše.

Hi5! beeCrunchy je 100% přírodní směs z pečlivě vybraných druhů ovoce, zeleniny a cereálií bez přidaného cukru. Je bohatým zdrojem vlákniny a semen a je to výjimečná snídaně nebo svačinka pro kterýkoliv ze sedmi dní v týdnu.

13 důvodů proč vyzkoušet Hi5! beeCrunchy: 

1. Bez přidaného cukru
Sladké, ale bez přidaného cukru? K dosažení přitažlivé chuti v procesu výroby crunchy se často používají různé druhy cukru: z cukrové řepy, třtinového cukru, kokosového či vanilkového cukru, dokonce i z glukózy a fruktózy, který je v případě většího množství považován za škodlivý. Hi5! beeCrunchy je něco zcela jiného a představuje zcela jiný a rozhodně zdravější přístup.

2. Vysoký obsah vlákniny
Nejnovější výzkumy ukazují, že až 60 % spotřebitelů hledá potraviny s vysokým obsahem vlákniny. V produktech „premium“ jako je Hi5! beeCrunchy lze hovořit o vysokém obsahu vlákniny.

3. Celé zrno
Celé zrno je zdraví samo. Dietetici doporučují konzumovat potraviny s cereáliemi i několikrát denně, což v praxi znamená, že by se potravinové výrobky s obsahem cereálií (obilovin) měly vyskytovat v každém denním jídle. Právě ve slupce zrna je nejvíce vitaminů a minerálů, které prospívají Vašemu tělu zcela přirozeně. V Hi5! beeCrunchy jsou použity pouze celozrnné, nemleté ovesné vločky. To umožňuje zachovat jejich plnou výživovou hodnotu. Je to také výborná volba pro všechny, kteří chtějí být FIT.

4. Dobré, lepší, superpotraviny
Hi5! beeCrunchy byly zkomponovány z třinácti 100% přírodních složek. Při vytváření tohoto výrobku jsou použity takové složky, které se výborně osvědčily při procesu výroby doplňků stravy DuoLife den a noc a zaručily nejkvalitnější složení. V Hi5! beeCrunchy najdete mj.:

  • plody kustovnice, které jsou započítávány do superpotravin a jež jsou zdrojem antioxidantů,
  • dýňová semínka, vlašské ořechy nebo slunečnicová semínka
  • mrkev, která obsahuje vitamín A
  • švestky, které obsahují velké množství vlákniny
  • hrozinky, které jsou bohaté na draslík a vitamín B6

Jedinečnou kompozicí nejlepších složek tak vzniká produkt Hi5! beeCrunchy, který je svého druhu jediný a bezkonkurenční.

5. Med a okvětní pyl
Hi5! beeCrunchy jsou obohaceny medem a okvětním pylem. Tyto složky tvoří 6 % všech složek. Díky tomu si výrobek zachovává výjimečnou, sladkou chuť a zároveň uchovává energetickou hodnotu. Je rovněž zdrojem cenných vitaminů A, B2, C, PP. Hi5! beeCrunchy mohou konzumovat vegetariáni.

6. Jedinečné složení
Značka Hi5! je známá už z BeeSnap tyčinek, které neobsahují dodatečný cukr, neobsahují trans tuky, glukózo-fruktózový sirup, palmový olej, GMO, konzervanty, aspartam a acesulfam K, sukralózu. Hi5! beeCrunchy je 100% přírodní výrobek, nemá umělá barviva a aromata, ve svém složení neobsahuje pšenici.

7. Handmade
Každá výrobní fáze zdravého a výživného Hi5! beeCrunchy se uskutečňuje ručně, což zaručuje jeho nejvyšší kvalitu. Ořechy, zrno a semena jsou vypékaná dohromady za příslušné teploty. Celý proces je velmi důsledný, a proto složky neztrácejí žádné výživné hodnoty. V další etapě probíhá ruční přidávání ovoce a zeleniny.

8. Pouze zdravé tuky
Hi5! beeCrunchy se odlišuje od ostatních ještě něčím dalším: tuky! Nový výrobek DuoLife totiž obsahuje jen ty zdravé, získané ze semen v nich obsažených ořechů a cereálií. Další hodnotou výrobku je jeho nízký obsah sodíku a soli.

9. Clean Label
Hi5! beeCrunchy je další výrobek DuoLife, který se může pochválit tzv. čistou etiketou – clean label. Je to transparentní a jasná informace pro spotřebitele, že je zaručeno dobré složení výrobku. Podle platných požadavků jsou informace na etiketě jasné, srozumitelné a omezené na minimum; v našem případě zcela vylučují další látky.

10. Vše důležité
Aktivita, změna životního tempa a náchylnost k civilizačním chorobám způsobilo změny přístupu k výživové pyramidě člověka 21. století. Výrobek Hi5! beeCrunchy byl připraven na základě poznatků o zásadách zdravé výživy a předpokládá pravidelnou konzumaci (4 až 5 jídel každé 3 až 4 hodiny). Kde a v jakém množství se ovoce a zelenina konzumuje nejčastěji a v jakém množství? Podle poměru: ¾ zeleniny a ¼ ovoce. Dále se doporučuje konzumovat výrobky s cereáliemi, zejména celozrnné, což je využito i v našem výrobku. Navíc se vyhýbáme konzumaci cukru a sladkostí a nahrazujeme je ovocem, ořechy a semínky.

11. Křupat bez výčitek svědomí
S vědomím současného trendu, který klade důraz na složení a vzhled, stále více vyhledáváme zdravé výrobky, které se dají kousat, které jsou křupavé a zároveň z nich máme radost. Hi5! beeCrunchy je směs cereálních vloček vypékaných s dodatkem medu, ovoce a zeleniny. Chutnají výborně s mlékem, jogurtem, vodou nebo rostlinným nápojem.

12. Praktické balení
Hi5! beeCrunchy se vyznačují nejen svými zdraví prospěšnými účinky, ale i praktickým balením, které je navíc příznivé pro životní prostředí. Jednak vypadají atraktivně – přitahují zrak, jednak zajišťují i ochranu produktu před vnějšími účinky, které zabraňují znehodnocování výrobku. Balení je ideální pro 7 porcí. Pro každý ze sedmi dní v týdnu je to výjimečná strava.

13. Snídaně je výzva
Výzkumy ukazují, jak důležité je ranní jídlo. Nejen to, že je vůbec konzumujeme, ale i to, co konkrétně snídáme. Plnohodnotné jídlo s náležitými složkami může být zárukou naší denní produktivity.


hi5-slozeniVýrobce: DuoLife S.A.

Složení: ovesné vločky, slunečnicová semínka, hrozinky (hrozinky, slunečnicový olej), strouhaný kokos, datle, květový med, vlašské ořechy, dýňová semínka, lyofilizovaná švestka, plody moruše bílé, plody kustovnice, dušená mrkev, okvětní pyl.

Výživové hodnoty ve 100 g: energetická hodnota 1812 kJ/432 kcal; tuky 17 g, z toho nasycené mastné kyseliny 4,8 g; sacharidy 53 g, z toho cukry 14 g; vláknina 9,7 g; bílkoviny 12 g, sůl 0,04 g.

Dávkování: 4 polévkové lžíce (asi 42 g) zalijte mlékem, zeleninovým nápojem nebo rozmíchejte v jogurtu. Balení obsahuje 7 dávek.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: