Opravdu se vyplatí k nám vracet

Věrnostní programKaždého našeho zákazníka si vážíme a ceníme si i věrnosti a přízně, kterou nám ukazují všichni vracející se spokojení zákazníci. A protože bychom je rádi nějakým způsobem odměnili, zavedli jsme u nás věrnostní program, pomocí kterého nabízíme našim zákazníkům možnost výhodnějšího nákupu.

Jak funguje věrnostní program?

Stačí se u nás jednoduše zaregistrovat. To provedete buď v menu „Můj účet“ a nebo zaškrtnutím políčka „Vytvořit zákaznický účet“ přímo při objednávání (v Pokladně, tj. na stránce, kde vyplňujete adresu). Následně:

  • Za každou dokončenou objednávku od nás dostanete zpět 4% z hodnoty objednávky (bez poštovného a produktů v sekci Doplňky) v podobě slevy na další nákupy. Slevu Vám připíšeme jako věrnostní body na Vaše bodové konto (1 bod za 25 Kč nákupu).
  • Nasbírané věrnostní body máte možnost utratit při dalších nákupech (1 bod = 1 Kč sleva). Pokud máte tedy nasbíráno např. 100 věrnostních bodů, dostanete od nás slevu 100 Kč.
  • Slevu lze použít při dalším objednávání tak, že systém Vás sám upozorňuje na to, že máte body, které se dají utratit a je na Vás, zda je utratíte hned nebo si je budete chvíli hromadit.
  • Každý získaný věrnostní bod má platnost 6 měsíců a před expirací Vás emailem upozorníme. Po upozornění budete mít ještě 30 dní na to, abyste tyto expirující body mohli utratit.

Kde vidíte nasbírané věrnostní body?

Pokud nakupujete jako registrovaný zákazník (před nákupem se přihlásíte do svého zákaznického účtu), vidíte stav Vašeho bodového konta v menu „Můj účet“ a také při objednávání v pravém panelu na stránce E-shopu.

Při dokončování objednávky Vás také systém upozorňuje v případě, že máte nějaké věrnostní body, které se dají utratit. Využitou slevu potom vidíte hned v objednávce, takže je možné si ji hned zkontrolovat.

K čerpání slevy tedy nepotřebujete žádný slevový poukaz, stačí kliknout na tlačítko „Použít slevu“, které se Vám zobrazuje při dokončování objednávky v Košíku nebo Pokladně.

Věrnostní program

Věrnostní program je určený pro naše maloobchodní zákazníky.

Informace o možnostech velkoobchodní spolupráce najdete v menu Velkoobchodní spolupráce.